Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Mehmet Akif Tesisatçı

Su tesisatında güvenli ve kaliteli hizmet! Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdüren Mehmet Akif su tesisatçısından garantili bir sıhhi tesisat hizmeti alabilirsiniz. Su tesisatında boruların yapımı ve onarımı başta olmak üzere tesisat alanında tüm hizmet dallarında faaliyet gösteren Mehmet Akif su tesisatçısı modern su tesisat cihazlarıyla hizmet vermektedir. Su tesisatında eski yöntemleri bir kenara bırakarak sizlere kırmadan tıkanıklık açma ve kırmadan sızıntı tespit etme detektörleri ile hizmet vermektedir. Ümraniye’nin tüm mahallerine sabit servis ücretiyle hizmet veren Mehmet Akif su tesisatçısından su kaçak tespiti, tıkanıklık açma başta olmak üzere armatür montajı, musluk tamiri, lavabo montajı gibi tamirat işleriniz içinde çağırabilirsiniz. Mehmet Akif su tesisatçısı ilk olarak sorunlu olan bölgede keşif yaparak sizlere uygun olan su tesisatı onarım fiyatlarını sunacaktır. Daha sonrasında kısa sürede onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Sizin de su tesisatınızda problem varsa Mehmet Akif su tesisatçısı ile iletişime geçebilirsiniz.


Mehmet Akif Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Mehmet Akif Su Tamir Ustası

Skor tesisat bünyesinde olan Mehmet Akif su tesisatçısı olarak yapmış olduğumuz sıhhi tesisat işlemlerine güvendiğimizden dolayı tamirat işlemlerinden sonra bile siz müşterilerimize destek veriyoruz. Mehmet Akif su tesisatçısının profesyonel ekibinde yer alan tesisat ustası her zaman yapmış olduğu işten emin olmaktadır. Kullanmış olduğu su tesisatı malzemelerin kalitesinden ödün vermeyen skor tesisat ileride yaşanabilecek su sızıntısı, gider tıkanıklığı gibi problemlerin önüne geçmiş oluyor. Bu yüzden su tesisatında çalışmış olduğumuz tüm müşterilerimize Mehmet Akif su tesisatçısı olarak teknik destek vermekteyiz.

Mehmet Akif Su Tesisatçısı

Mehmet Akif su tesisatçısı olarak banyo su tesisatı döşeme hizmeti de vermekteyiz. Su tesisatı işleminde temiz suyun içeri taşınması, kirli suyun dışarı atılması için tesisat borularının döşenme işlemini su tesisatı ustası yapmaktadır. Mehmet Akif su tesisatçısı ekibinde tesisat borularının döşenmesi işleminde belli bir tecrübeye ulaşmış su tesisatı ustalarından oluşmaktadır. Banyo giderleriniz için teknik destek ve sorularınız için aşağıda yer alan formu doldurarak veya 0530 451 11 58 numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Mehmet Akif Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

  • Klozet Tamiri
  • Musluk Tamiri
  • Kalorifer Tesisatı
  • Su Tesisatı Arıza Tespiti
  • Atık Su Tesisat Onarımı
  • Yangın Tesisatı
  • Banyo Bataryası Değişimi
  • Kombi Bakımı
  • Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım
  • Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir