Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Ümraniye Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklığı hangi bölgede ve hangi düzeyde olursa olsun tıkanıklık açma ustalarımız en uygun ve hızlı çözümü sizlere sunacaktır. Skor Tesisat her bütçeye uygun tıkanıklık açma çözümleri ile sizleri mağdur etmeyecektir. Son teknoloji kameralı gider açma robotları kullanan ustalarımız zamandan büyük tasarruf  ederek hızlı çözümler üretmektedir. Mutfak, banyo, tuvalet gider açma işlemleri sırasından eviniz inşaat haline dönüşmeden hiç bir gereksiz kırım işlemi yapılmadan tıkanıklık açma sorunlarınız çözüme kavuşacaktır. 

Ümraniye Tıkanıklık Açma için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Lavabo Tıkanıklıklarının Sebebi Nelerdir?

Gider borularına atılan yabancı cisimler tıkanıklık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Su gider borusuna atılan cisim suyun akışını engeller ve suyun geri basmasına yol açar. Lavabo tıkanıklıklarının yaşanmasının en temel sebebi saç kılları ve sabun kalıntılarıdır. Tuvalet tıkanıklıklarına daha çok erimeyen tuvalet kağıtlarının gidere atılması sebep olmaktadır. Mutfak tıkanıklarına ise yemek artıkları ve yağ kalıntıları sebep olmaktadır. Evde gider borusunu açmaya çalışırken dikkat etmelisiniz. Çünkü kullanmış olduğunuz kimyasal maddeler borulara zarar vererek su sızıntısına sebep olabilir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ümraniye Tıkanıklık Açma hizmetleri sabit servis ücreti ile hizmet vermektedir. Sorunlarınızı yerinde görüp teklif vermenin daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Servis çağırmanız dahilinde tıkanıklık açma ustası en kısa sürede gelerek sorunu algılar ve buna göre size bir teklif sunar. Kabul etmeniz halinde işlemlere başlanarak sorununuz en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir