Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Tantavi Tesisatçı

Su tesisatında ekonomik çözümler sunan Tantavi su tesisatçısı Ümraniye’nin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Su tesisatının yanlış kullanılmasından ve su tesisatçı ustasının yanlış boru döşemesinden kaynaklı olarak sorunlar meydana gelmektedir. Tantavi su tesisatçısı ekibimiz alanında su tesisatçı ustalarından oluşmaktadır. Su tesisatçılarımızda işlemler sırasında kullanacakları tüm su tesisat malzemelerini ve cihazlarını temin ederek sizlere kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tantavi su tesisatçısını arayarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve su tesisatı tamiratı için uygun hizmetleri alabilirsiniz. Su tesisatçı ustalarımız mobil araçlarıyla dilediğiniz konuma hızlı bir şekilde ulaşarak sorunlu olan bölgede keişf yapacaktır. Sorun tespiti yapıldıktan sonra uygun olan çalışma planı ve ücretlendirme çıkarılarak sizlere sunulmaktadır. Tantavi su tesisatçısı tüm bölgelere sabit servis ücretiyle hizmet vermektedir.


Tantavi Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Tantavi Su Tamir Ustası

Skor tesisat bünyesinde olan Tantavi su tesisatçısı olarak yapmış olduğumuz sıhhi tesisat işlemlerine güvendiğimizden dolayı tamirat işlemlerinden sonra bile siz müşterilerimize destek veriyoruz. Tantavi su tesisatçısının profesyonel ekibinde yer alan tesisat ustası her zaman yapmış olduğu işten emin olmaktadır. Kullanmış olduğu su tesisatı malzemelerin kalitesinden ödün vermeyen skor tesisat ileride yaşanabilecek su sızıntısı, gider tıkanıklığı gibi problemlerin önüne geçmiş oluyor. Bu yüzden su tesisatında çalışmış olduğumuz tüm müşterilerimize Tantavi su tesisatçısı olarak teknik destek vermekteyiz.

Tantavi Su Tesisatçısı

Tantavi su tesisatçısı olarak banyo su tesisatı döşeme hizmeti de vermekteyiz. Su tesisatı işleminde temiz suyun içeri taşınması, kirli suyun dışarı atılması için tesisat borularının döşenme işlemini su tesisatı ustası yapmaktadır. Tantavi su tesisatçısı ekibinde tesisat borularının döşenmesi işleminde belli bir tecrübeye ulaşmış su tesisatı ustalarından oluşmaktadır. Banyo giderleriniz için teknik destek ve sorularınız için aşağıda yer alan formu doldurarak veya 0530 451 11 58 numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Tantavi Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

  • Klozet Tamiri
  • Musluk Tamiri
  • Kalorifer Tesisatı
  • Su Tesisatı Arıza Tespiti
  • Atık Su Tesisat Onarımı
  • Yangın Tesisatı
  • Banyo Bataryası Değişimi
  • Kombi Bakımı
  • Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım
  • Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir