Yazımızı oylayın...
Hakkımızda Skor Tesisat olarak 2000’li yılların başında Ortes Tesisat olarak faaliyet göstermeye başladık. 17 yıllık tecrübemiz ile su tesisatı sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olan Skor Tesisat, ülkemizde ilk çıkan kamera ile su tespit cihazlarını kullanan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Skor Tesisat her geçen gün ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yeni …
5 1 5 2
0 / 5

Your page rank:

Hakkımızda

Skor Tesisat olarak 2000’li yılların başında Ortes Tesisat olarak faaliyet göstermeye başladık. 17 yıllık tecrübemiz ile su tesisatı sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olan Skor Tesisat, ülkemizde ilk çıkan kamera ile su tespit cihazlarını kullanan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Skor Tesisat her geçen gün ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yeni ekipmanlarla sizlerin sorunlarını en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümlemeyi amaç edinmiştir.

Skor Tesisat olarak yapmış olduğumuz işlerde kaliteli malzemeler kullanarak yapmış olduğumuz işin ömrünü ve kalitesini daima yüksek tutmak istedik. Su tesisatı ustalarımız alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı usta kaynaklı tesisat hatalarını yok etmeyi amaçladık. Daima müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getiren Skor Tesisat bu nedenle geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık.

Daimi Müşteri Memnuniyeti

En iyi reklamın tavsiye olduğunun bilincinde olan firmamız, su tesisatında problem yaşayan siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümü üretmek için çalışmaktadır. Sizin sunmuş olduğu görüş ve öneriler ışığında firma çizgisini belirleyen Skor Tesisat düşüncelerinize önem vermektedir.

Su Tesisatında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Su tesisatında kullanılan malzemenin kalitesinin kullanım ömrü ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Bu yüzden yapmış olduğumuz su tesisatında kaliteli malzemeler ve son teknoloji kameralı tıkanıklık açma cihazları kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Sizden gelen olumlu dönüşlerden anladığımız kadarıyla doğru yolda ilerlediğimizi düşünüyoruz.

Skor Tesisat olarak vermiş olduğumuz hizmetler;

Skor Tesisat hakkında bilgi almak ve su tesisatı problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz 🙂
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir