Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

İnkılap Tesisatçı

İnkılap su tesisatçısı 30 dakikada kapınızda! Su tesisatçısına ihtiyacınız olduğu zaman sizlere garantili ve kaliteli hizmetler sunan İnkılap su tesisatçısı eski yöntemleri bir kenara bırakarak sizlere modern su tesisat cihazlarıyla hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinizde sıkça karşılaştığınız tıkanıklık ve su kaçağı sorunlarının birçok nedeni olabilir. Ancak büyük sebeplerin arasında yanlış kullanım ve yanlış pimaş borularının döşenmesi yer almaktadır. Su tesisatçısının bilinçsiz bir şekilde yaptığı çalışmalardan dolayı zamanla su tesisat borularında sorun oluşmaktadır. İnkılap su tesisatçısı olarak tesisat borularının yapımı aşamasında kaliteli malzeme ve işçilik ile sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız. İnkılap tesisatçısı yapım çalışmasının yanı sıra musluk montajı, klozet kurulumu, armatür montajı gibi tamirat işlemleriniz içinde sizlere destek vermektedir. İnkılap su tesisatçısı Ümraniye’nin tüm mahallelerine sabit servis ücretiyle gelmektedir. Sizde İnkılap su tesisatçısını arayarak kaliteli ve garantili bir hizmet alabilirsiniz.


İnkılap Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

İnkılap Su Tamir Ustası

Skor tesisat bünyesinde olan İnkılap su tesisatçısı olarak yapmış olduğumuz sıhhi tesisat işlemlerine güvendiğimizden dolayı tamirat işlemlerinden sonra bile siz müşterilerimize destek veriyoruz. İnkılap su tesisatçısının profesyonel ekibinde yer alan tesisat ustası her zaman yapmış olduğu işten emin olmaktadır. Kullanmış olduğu su tesisatı malzemelerin kalitesinden ödün vermeyen skor tesisat ileride yaşanabilecek su sızıntısı, gider tıkanıklığı gibi problemlerin önüne geçmiş oluyor. Bu yüzden su tesisatında çalışmış olduğumuz tüm müşterilerimize İnkılap su tesisatçısı olarak teknik destek vermekteyiz.

İnkılap Su Tesisatçısı

İnkılap su tesisatçısı olarak banyo su tesisatı döşeme hizmeti de vermekteyiz. Su tesisatı işleminde temiz suyun içeri taşınması, kirli suyun dışarı atılması için tesisat borularının döşenme işlemini su tesisatı ustası yapmaktadır. İnkılap su tesisatçısı ekibinde tesisat borularının döşenmesi işleminde belli bir tecrübeye ulaşmış su tesisatı ustalarından oluşmaktadır. Banyo giderleriniz için teknik destek ve sorularınız için aşağıda yer alan formu doldurarak veya 0530 451 11 58 numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İnkılap Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

  • Klozet Tamiri
  • Musluk Tamiri
  • Kalorifer Tesisatı
  • Su Tesisatı Arıza Tespiti
  • Atık Su Tesisat Onarımı
  • Yangın Tesisatı
  • Banyo Bataryası Değişimi
  • Kombi Bakımı
  • Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım
  • Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir