Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Yaşadığınız su sızıntıları hayatınızı etkilemesin. Sürekli duymaktan sıkıldığınız şikayetlerin çözümü çok kolay. Yeni yöntemler kullanılarak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bu yöntemlerden biri kamera ile su kaçağı tespitidir. Firmamız olarak sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Öncelikle sizlere hizmet hakkında bilgi verelim;

Gider borularında yaşanan sızıntıları kamera görüntüleme sistemi ile rahat bir şekilde görebiliyoruz. Cihaz üzerinde yer alan görüntü ekranı sayesinde içeriye salmış olduğumuz kameranın takibini yaparak su sızıntısının nerede olduğunu tespit edebiliyoruz. Bu şekilde onarımı yapılacak bölgeyi bulabiliyoruz ve diğer boru hattına zarar vermeden kırmadan dökmeden sorunu bularak tamiratını yapıyoruz. Skor Tesisat olarak yapmak istediğimiz konut veya ticari alanlarda oluşan su kaçaklarını bularak en az hasar ile çözüm bulmaktır.

 


Kamera ile Su Kaçağı Tespiti için ARA 0 216 576 47 29

Kamera ile Su kaçağı Tespiti
Kamera ile Su kaçağı Tespiti

Kamara ile su kaçağını bulmanın yanı sıra tıkalı borularınızın açma işlemini de gerçekleştiriyoruz. Kullanımdan dolayı pis su gider borularında biriken sabun kalıntıları, saç, yemek artıkları vb. her türlü maddenin temizliği yapılarak giderlerin açılması sağlanır.

Kamera ile su kaçağı nasıl tespit edilir?

Su boş bulduğu her alandan sızarak başka alanlara ulaşabildiğinden dolayı su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmek bir hayli zor oluyordu. Skor tesisat olarak uygun ekipmanlar yardımı ile en kısa sürede kameralı su kaçağı tespit cihazları ile çözüme ulaşıyoruz.

Kamera ile su kaçağı tespiti ne kadar?

Ekibimiz öncelikle su kaçağı olan bölgede keşif yaparak neler yapılacağına dair bir planlama çıkarır. Sonrasında kamera ile su kaçağını tespit eder. Bunun için standart bir ücretlendirmemiz mevcuttur. Ekstra yapı malzemesi ve işçilik çıkabilecek durumlarda sizin onayınız ile gerekli işlemler yapılmaktadır.

 

Kamera ile Su Sızıntı Tespit Fyatlarını Öğren

Skor Tesisat hakkında bilgi almak ve su tesisatı problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz 🙂
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir