Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Su Tesisatçısı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hayatımızın her alanın kullandığımız su, zorunlu bir ihtiyaçtır. Su tesisat hizmeti ise uygun olan suyun kullanılacak yapılara taşınma işlemidir. Suyun taşıma işlemi su tesisatçısı tarafından yapılmaktadır. Yapılan bu işlemin uzun ömürlü olmasını isterseniz su tesisatçısı seçiminizi iyi yapmalısınız.Çünkü su tesisatçısının boruların döşenmesi sırasında yapmış olduğu yanlışlıklar ileride bizlere daha fazla masraf çıkabilir. Eğim doğrultusunda döşenmeyen bir boru hattı suyun akışını engelleyerek tıkanıklık oluşturabilir. Boru döşemesi sırasında boruların zarar görmesinden dolayı su kaçağı oluşabilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için su tesisatçısını iyi bir şekilde araştırmalısınız.


Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

Su Tesisatının Önemi Nedir?

Su insanların temel ihtiyaçlarının yanında temizlik gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Su tesisatçısı bu suyun taşınmasının yanında kullanılan kirli suyunda dışarıya atılması için yapının içerisine boruları döşeyen kişidir. Kullanılan boruların belirli bir ömrünün olmasının yanı sıra su tesisatçısının yaptığı hatalar nedeniyle kısa sürede sorun çıkarabilmektedir. İstanbul’da bulunan Skor tesisat su tesisatı hizmetinde kimlik kazanmış olan firmamız eski yöntemlere bağlı kalmadan modern cihazlar ve profesyonel su tesisatçı ekibiyle en iyi hizmeti vermektedir.

skor-tesisat-su-tesisatcisi
Skor Tesisat Su Tesisatçısı

Neden Skor Tesisatı Tercih Etmeliyim?

skor tesisat-logo

Skor Tesisat su tesisatı hizmetine 2000 yılında başlayarak 17 yıldır bu sektörde hizmet veren bir firmadır. Ülkemizde cihazlı su tesisatı kullanımı yaygın olmadığı dönemde bu sistemi kullanan nadir su tesisatı firmaları arasında yer almaktadır.  Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu sayede mutlu referanslara imza atmıştır. Yapılan tüm işlemlerde kaliteli malzeme tercih ettiğimizden dolayı işlemlerimiz uzun ömürlü olmuştur ve Skor tesisat olarak önem verdiğimiz siz müşterilerimizden olumlu dönüşler almak bizi her zaman mutlu ediyor.

 

Su Tesisatçısına Ne Zaman İhtiyaç Olur?

Tesisatlarda yaşanan problemlerden dolayı su tesisatçısına ihtiyaç duyarız. İşini aceleye getirerek çabuk bitirmeye çalışan su tesisatı ustası yapmış olduğu yanlış bağlamalar ve boruların tam olarak birleştirilmemesi gibi sorunlar kısa sürede kendini göstermektedir. Uzun süredir kullanılan su tesisatlarında ise zamanla içerisinde biriken kalıntılardan dolayı koku ve gider tıkanıkları gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Su tesisatçılarımız kameralı cihazlar kullanarak sorunlara kırıp dökmeden ulaşır ve onarımını yapar.

Su Tesisatçısı Neden Cihaz Kullanmalıdır?

Müşteri memnuniyetini esas alan su tesisatı firmamızın uzun yıllar hizmet vermesinin nedeni kullanmış olduğu malzemelerin kalitesindendir. Çünkü yaptığımız her işlemin referansımız olduğunun bilincindeyiz. Çoğu firma kalitesiz su tesisatı malzemesi kullanarak sürekli sorun oluşmasına sebebiyet veriyor. Siz müşterilerimiz sorunun kullanım kaynaklı olduğunu düşünerek sürekli su tesisatı ustasına ihtiyaç duyuyorsunuz ve sürekli ücret ödüyorsunuz. Skor Tesisat olarak kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve modern cihazlar sayesinde tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti hizmetlerimizde hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

Skor Tesisat Su Tesisatçısı Olarak Sunduğu Diğer Hizmetler

  • Su Kaçağı Tespiti
  • Kamera ile Su Kaçağı Tespiti
  • Tıkanıklık Açma
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Petek Temizleme

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.

 
Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir