Yazımızı oylayın...
Çekmeköy Tıkanıklık Açma Çekmeköy Tıkanıklık AçmaÇekmeköy Tıkanıklık Açma servisi yaşam alanlarınızda karşılaştığınız tıkanıklık sorunlarını pratik ve hızlı yöntemler ile çözüme kavuşturmaktadır. Ekibimizde yer alan uzman tesisat ustaları son teknoloji tıkanıklık açma cihazları ile gider açma sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemektedir. Tıkanıklık açma ustalarımız işlemleriniz sırasında kullanmış olduğu kameralı tıkanıklık açma robotu sayesinde günlerce uğraşmadan kısa sürede kırıp dökmeden …
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Tıkanıklık Açma servisi yaşam alanlarınızda karşılaştığınız tıkanıklık sorunlarını pratik ve hızlı yöntemler ile çözüme kavuşturmaktadır. Ekibimizde yer alan uzman tesisat ustaları son teknoloji tıkanıklık açma cihazları ile gider açma sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemektedir. Tıkanıklık açma ustalarımız işlemleriniz sırasında kullanmış olduğu kameralı tıkanıklık açma robotu sayesinde günlerce uğraşmadan kısa sürede kırıp dökmeden çalışmalarını bitirmektedir. Bu da size ekstra kırım maliyeti çıkarmaz ve zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Düşük maliyet ile kesin çözümler elde etmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma için ARA 0 216 576 47 29

30dktesisatci

Su Tesisatında Tıkanıklık Olduğu Nasıl Tespit Edilir?

Ev ve iş yerlerimizde sıklıkla karşılaştığımız tıkanıklık sorunlarını önceden tespit edebilirsek ileride oluşabilecek daha büyük hasarların önüne geçebilirsiniz. Tıkanıklık oluşan bölgede pimaşta aşırı zorlanmadan dolayı çatlak meydana gelerek alt veya yan kata su sızıntısı olabilir. Böyle bir durumda tıkanıklık olduğunu anlayabilirsiniz. Birde tıkanıklık olan giderlerde suyun akış hızı yavaşlamaktadır. Aynı zamanda tıkanıklık olan bölgeye su döküldüğü zaman su geri basar ve taşma meydana gelebilir. Çekmeköy tıkanıklık açma servisimiz tıkanıklıklarının kameralı cihazlar ile tespit ederek hızlı bir şekilde çözümlemektedir.

Lavabo Gider Borusu Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Her gün defalarca kullandığımız lavabolarımız tıkandığı zaman işlerimiz aksar ve canımız sıkılır. Saç, sabun kalıntısı vb. cisimlerin gider borusunda birikmesi ile lavabo tıkanıklığı meydana gelmektedir. Küçük dikkatsizliklerden dolayı tıkanan lavaboların tamiratı eskisi kadar zor değil. İlk aşamada gider borusunun önüne süzgeç yerleştirerek cisimlerin gidere kaçmasını engelleyebilirsiniz. Ancak tıkanıklık oluştu ise profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. Çekmeköy tıkanıklık açma kameralı gider açma cihazları ile gider borusunun içine tel yardımı ile kamerayı gezdirerek tıkanıklığın nerede olduğunu tespit eder ve sadece sorunlu olan bölgeyi kırarak onarım işlemlerini gerçekleştirir.

 

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir