Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Tıkanıklık Açma

Evimizde veya iş yerimizde bulunan giderlerin tıkanması sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Öncelikle Bu giderler nasıl tıkanıyor? Bunun cevabını verelim;


Gider Tıkanıklığı için ARA 0216 576 47 29

 

Tuvalet tıkanıklık açma: Suda erimeyen kalitesiz tuvalet kâğıtları ve içerisine atılan yabancı cisimler tuvaletin tıkanmasına neden olur. Tuvalet açma işlemi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Banyo tıkanıklık açma: Sabun kalıntıları, saç tellerinin atılması giderin önünü kapatır. Birde gider önünde süzgeç yok ise bu tıkanıklığı gidermek için düzenli olarak banyo gider açma işlemi yaptırmanız gerekir.

Mutfak tıkanıklık açma: Yemek ve yağ kalıntılarından dolayı gider tıkanarak kullanılmaz hale geliyor. Kısa süreli çözüm olarak pompalama işlemi yaparsınız ancak bir zaman sonra cihaz ile mutfak giderinizi açtırmak zorunda kalacaksınız.

 

tikali-boru-nasil-acilir tıkanıklık-acma

Geleneksel yöntemler kullanılarak açmaya çalışılan giderler daha fazla zarar görüyor. Şöyle ki; Tıkanıklık olan bölgeye döktüğünüz lavabo açıcı veya kimyasal maddeler gider borularınızın aşınmasına ve zamanla su kaçağına sebep olur. Gider borularının tıkanmasının bir diğer sebebi ise tesisat ustasının yapmış olduğu yanlışlıklardan kaynaklanır. Uygun olarak döşenmeyen pimaş boruları ve kullanılan malzemenin kalitesizliğinden kaynaklanan pimaş tıkanıklığı meydana gelir.

Giderlerden gelen pis kokuların sebebi yine giderlerin tıkanmasından dolayıdır. Pimaş borularında biriken pis kalıntılar özellikle rüzgarlı havalar geri basarak mutfak, banyo, tuvalet vb. gider kullanılan alanlara yayılır ve sizleri rahatsız eder. Bu durum aynı zamanda astım, bronşit gibi sağlık sorunları olan kişiler içinde zararlı olmaktadır.

Peki ya Skor Tesisat olarak biz nasıl çalışıyoruz?

Gider açma hizmetinde de bulunan skor tesisat ilk olarak yeriniz hakkında bir keşif yapacaktır. Bunun sebebi gereksiz zaman kaybını önlemek ve çözüme en hızlı şekilde ulaşmak içindir. Daha sonrasında tıkanıklık açma için özel olarak kullanılan profesyonel cihazlarımız ile kameralar boruların içerisine yavaş yavaş sokulmaktadır. Tıkanıklığa ulaşmadan önce gider borularında biriken kalıntı ve pislikler temizlenir en sonunda tıkanık olan bölgeye ulaşınca tıkanıklık açma işlemi başlar. Ya tıkanıklık oluşturan cisim parça parça logara atılır yada dışarı çıkarılarak gider açma işlemi gerçekleşir.

Tıkanıklık açma fiyatları?

Fiyatlandırmadan önce çalışacağınız firmaya önem vermelisiniz. Çünkü tıkanıklık açma sırasında tesisat ustasının yapacağı yanlış bir işlem gider borularına zarar verebilir. Buda sizin için daha fazla maliyet oluşturacaktır. Probleminiz ile ilgili bilgi almak ve fiyatlandırma listesine ulaşmak isterseniz aşağıdaki teklif formundan bize ulaşabilirsiniz.

Tıkanık Açma Hizmetleri

Gider Açma için Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir