Yazımızı oylayın...
Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde su kaçakları sorun olmaktan çıkıyor. Eski metotlar kullanılarak yapılan tamirat işlemlerinde harcadığınız yüklü tesisat ücretlerine bir son verin. Su kaçağı çok uzun yıllar kullanılan tesisatlarda sıklıkla görülmektedir. Çünkü zamanla çürüyüp aşınan borular nedeniyle sızıntılar meydana gelir. Sadece sizin evinizi veya işyerinizi değil alt ve yan komşularınıza …
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

Su Kaçağı Tespiti

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde su kaçakları sorun olmaktan çıkıyor. Eski metotlar kullanılarak yapılan tamirat işlemlerinde harcadığınız yüklü tesisat ücretlerine bir son verin. Su kaçağı çok uzun yıllar kullanılan tesisatlarda sıklıkla görülmektedir. Çünkü zamanla çürüyüp aşınan borular nedeniyle sızıntılar meydana gelir. Sadece sizin evinizi veya işyerinizi değil alt ve yan komşularınıza da zarar verebilir.  Bu zararlar genellikle kabarma, küflenme, pis koku vb. şeklinde görülür.
Tesisat boruları evin bir çok bölgesinden geçtiğinden dolayı eski yöntemleri kullanarak su kaçağı tespiti yapmak oldukça maliyetli oluyordu. Çünkü su kaçağının nerede olduğunu bulmak için tüm tesisatı kırmak ve sorunlu olan bölgeyi bulmak gerekiyordu. Haliyle tüm tesisatın onarımının yapılması çok maliyetli oluyordu. Günümüzde ise kullanılan su kaçağı tespit cihazları sayesinde su sızıntısı yaşanan bölge kameralar ile tespit edilerek müdahale edilir.

 


Su Kaçak Tespiti için ARA 0216 576 47 29

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Cihazı
Kırmadan Su Kaçağı Tespit Cihazı

Peki su kaçağı tespit hizmetlerinin önemi nedir?

Yaşamış olduğunuz su sızıntı sorunları için kullanılan su kaçağı tespit cihazları işleri fazlasıyla kolaylaştırıyor. Cihaz yardımıyle su tesisatı borularınıza kameralar ile girilirerek sorun tespit edilmeye çalışılır. Dışarıda bulunan tesisat ustası tüm boruları tek tek görüntüleyerek su sızıntısı olan bölgeyi tespit eder. Kullanılan su  kaçak tespit cihazı sayesinde mevcut yapıya hiçbir şekilde kırıp dökmeden sadece sızıntı olan bölgenin üstünde bir onarım işlemi yapılır.

Bu şekilde bütün tesisat sisteminin kırılmasına ve tekrar yapılmasına gerek kalmaz. Buda size maliyet açısından yarar sağlamış olur. Yaptırdığınız iş kadar yapılan işçilik ve kullanılan malzemelerde ciddi öneme sahiptir. Bu yüzden su kaçağınız için çalıştığınız kişi veya firmaları iyi araştırmak ve yaptığı tesisatları incelemek gerekir. Bizim firmamızın ve ekip arkadaşlarımızın önceliği yaşadığınız su kaçağı problemini en iyi şekilde çözmektir. Sizinde su sızıntısı probleminiz var ise aşağıda bulunan formdan bize mail gönderebilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su sızıntısı her zaman gözle görülür düzeyde olmayabilir. Gelen şikayetler üzerine farkına varırsınız. Çünkü yapınızdan sızan sular alt veya yan komşunuzun duvarlarından çıkmaktadır.Su  kaçağı olan bölgede küflenme, kabarma gibi şikayetler oluşur.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti için özel olarak geliştirilmiş cihazlar sayesinde su sızıntısı kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Kırıp dökmeden sadece su kaçağı olan bölgeyi tespit etmek artık çok kolay oldu. Kullanılan su kaçağı tespit cihazı ile gider açma işlemi için kameramızı boru içerisine yerleştiriyoruz su tesisatı ustamız elindeki kamera ile boru içerisindeki çatlakları tespit ederek onarımını yapıyor. Kullandığımız en iyi su kaçağı tespit cihazlarını kullanarak siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar?

Sizleri büyük inşaat masrafları yükünden kurtarmak için son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Yapılacak olan işin türüne göre cihaz seçimi yapıldığından cihazlarımız birden fazla bulunmaktadır. Kullandığımız cihazlar;

  • Akustik Dinleme Cihazları,
  • Termal Görüntüleme,
  • Nem ölçer

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Eski usül yöntemler kullanılarak şantiye sahasına çevrilen evlerinizi unutun. Skor Tesisat ile su kaçağı tespitiniz kırıp dökmeden en temiz şekilde yapılmaktadır. Su kaçağı tespit cihazları ile sadece kırık olan boru hattının yenilenmesi gerçekleştirilerek  gereksiz yere tüm boru hattını kırdırmadan su kaçağı tespitini gerçekleştiriyoruz. Sizde kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki teklif iste formundan bize ulaşabilir bilgi alabilirisiniz.

Su Sızıntısı için Teklif İste

Su Kaçağı Tespiti için Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir