Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Esenşehir Tesisatçı

Esenşehir su tesisatçısı tıkalı giderin açılması, su sızıntılarının tespit edilmesi, armatür montajı, gömme rezervuar montajı gibi sıhhi tesisat alanında tamirat işlemleri yapmaktadır. Tamirat ve onarım çalışmalarının yanı sıra su tesisat borularının döşemesini de yapan Esenşehir su tesisatçıları sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. Esenşehir su tesisatçılarımız modern su tesisat cihazlarıyla sorunları hızlı bir şekilde tespit ederek çözüm önerisi sunmaktadır. Esenşehir tesisatçı ustalarımız ile iletişime geçtiğiniz takdirde ilk olarak sorun olan bölgede keşif yapmaktadır. Kameralı cihazlar ile hizmet verdiğinden dolayı bu keşif kısa sürmektedir. Daha sonrasında onarım için sizlere uygun bir teklif sunarak kabul etmeniz dahilinde çalışmaları yapmaktadır. Yapılan işlemler ve ödeyeceğiniz ücret bakımından tüm bilgiye sahip olmaktadır.


Esenşehir Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Esenşehir Su Tamir Ustası

Lavabo su tesisatı onarım işlemlerinden sonrada servis desteği ile yanınızdayız...

Skor tesisat bünyesinde olan Esenşehir su tesisatçısı olarak yapmış olduğumuz sıhhi tesisat işlemlerine güvendiğimizden dolayı tamirat işlemlerinden sonra bile siz müşterilerimize destek veriyoruz. Esenşehir su tesisatçısının profesyonel ekibinde yer alan tesisat ustası her zaman yapmış olduğu işten emin olmaktadır. Kullanmış olduğu su tesisatı malzemelerin kalitesinden ödün vermeyen skor tesisat ileride yaşanabilecek su sızıntısı, gider tıkanıklığı gibi problemlerin önüne geçmiş oluyor. Bu yüzden su tesisatında çalışmış olduğumuz tüm müşterilerimize Esenşehir su tesisatçısı olarak teknik destek vermekteyiz.

Esenşehir Su Tesisatçısı

Esenşehir su tesisatçısı olarak banyo su tesisatı döşeme hizmeti de vermekteyiz.  Su tesisatı işleminde temiz suyun içeri taşınması, kirli suyun dışarı atılması için tesisat borularının döşenme işlemini su tesisatı ustası yapmaktadır. Esenşehir su tesisatçısı ekibinde tesisat borularının döşenmesi işleminde belli bir tecrübeye ulaşmış su tesisatı ustalarından oluşmaktadır. Banyo giderleriniz için teknik destek ve sorularınız için aşağıda yer alan formu doldurarak veya 0530 451 11 58 numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenşehir Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

  • Klozet Tamiri
  • Musluk Tamiri
  • Kalorifer Tesisatı
  • Su Tesisatı Arıza Tespiti
  • Atık Su Tesisat Onarımı
  • Yangın Tesisatı
  • Banyo Bataryası Değişimi
  • Kombi Bakımı
  • Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım
  • Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir