Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal tıkanıklık açma servisi ile ev veya iş yeri fark etmeksizin tüm tesisat problemleriniz çözülmektedir. Alanında uzman su tesisatı ustalarımızın termal kameralar ile banyo, tuvalet, lavabo ve daha birçok alanda oluşabilecek gider tıkanıklıklarını hızlı bir şekilde çözmektedir. Pratik çözüm önerileri sunan Kartal gider açma servisi tıkanıklık açma işlemleri sırasında gereksiz kırım yapmadan sorunlu olan bölgeyi nokta tespiti ile bularak garantili çözümler sunmaktadır.

Kartal Tıkanıklık Açma için ARA 0 216 576 47 29

30dktesisatci

Tuvalet ve Lavabo Gider Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Hatalı kullanımlardan dolayı oluşan lavabo tıkanıklıkları günlük hayatımızın gidişatını etkilemektedir. Her gün en az 2-3 defa kullanılan lavabolar tıkandığı zaman zor durumda kalabiliriz. Mutfak ve banyo lavabo giderlerinin tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Yemek artıkları, yağ kalıntıları, sabun kalıntıları gibi olur olmadık her şeyin lavabo giderine atılması giderlerde tıkanıklığa sebebiyet vermektedir. Kartal tıkanıklık açma yeni nesil gider açma robotları ile gider tıkanıklığına sebep olan tüm sorunlar kolaylıkla tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır. Tuvalet tıkanıklıklarında ise hijyen ürünleri ve erimeyen tuvalet kâğıtlarının kullanılması gider tıkanıklığına neden olmaktadır. Bu tıkanıklıklar her zaman küçük çaplı olmayabilir, yani kendimiz klasik yöntemler kullanarak sorunu çözemeyebiliriz ve sorun gider borularını geçerek kanalizasyon tıkanıklığına kadar neden olabilir. Pimaş borularında biriken atıklar kanalizasyon giderinin önünü kapatarak tıkanıklık meydana getirmektedir. Kartal tıkanıklık açma ustaları gider açma robotları ile giderin önünü kapatan yabancı cisimleri çekerek dışarı çıkarmaktadırlar.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Kartal tıkanıklık açma servisimizden yararlanmak istediğiniz zaman bir telefon etmeniz yeterlidir. Mobil araçlarımızdan biri sorun yaşanılan bölgeye en kısa sürede ulaşacaktır. Tıkanıklık olan bölgede keşif işlemi yapıldıktan sonra sizlere tıkanıklık açma fiyatının yer aldığı bir teklif sunulacaktır. Siz bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde ustalarımız onarım işlemlerine başlayacaktır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir