Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Beykoz Tıkanıklık Açma

Skor tesisatın bir hizmet dalı olan Beykoz tıkanıklık açma servisi ile evlerinizde işyerlerinizde yaşadığınız gider tıkanıklıkları sizler için dert olmasın. Tıkanıklığın derinliği ne boyutta olursa olsun uzman tıkanıklık açma ustası gider açma robotu ile sorunlarınızı en hızla şekilde çözümleyecektir. Yanlışlıkla gidere atılan cisimler nedeniyle gider borularında birikmeler meydana geliyor ve suyun geçişine engel olmaktadır. Su borular içerisinden kanalizasyona akamadığından dolayı geri basmaktadır.

Beykoz Tıkanıklık Açma için ARA 0 216 576 47 29
tikaniklik-acma

Su Tesisatında Tıkanıklık Olduğu Nasıl Tespit Edilir?

Gider borularının yanlış kullanımından dolayı veya su tesisatçısının yanlış boru döşemesinden dolayı su tesisatında tıkanıklık meydana gelmektedir. Oluşan bu tıkanıklıkların birden fazla sebebi olmaktadır. Gider kanallarında bir tıkanıklık oluşmaya başladığı zaman suyun akış hızında bir yavaşlama olur. Suyun akmasında bir yavaşlama gözlemlediğiniz zaman tıkanıklık oluştuğunu anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tıkanıklık oluştuğu zaman su hiçbir şekilde akmaz ve tamamen dışarı geri basar. Bu gibi durumlarda Beykoz tıkanıklık açma servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gider Boruları Neden Tıkanır?

Bilinçsiz kullanımdan ötürü veya yanlışlıkla tuvalet, banyo, mutfak giderine atılan cisimler gider borularında birikerek tıkanıklığa yol açmaktadır. Bu cisimler daha da ilerleyerek kanalizasyon tıkanıklığını da meydana getirmektedir. Beykoz tıkanıklık açma hizmeti ile mutfak tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarınız en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Tuvalet tıkanıklıkları açma ve diğer tıkanıklık sorunları için kullanılan kimyasal maddeleri dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü aşırı kullanımlarda borular aşındırarak çatlakların oluşmasına yol açmaktadır. Bu durum ileride su kaçağına sebep olmaktadır.

Mutfak Gider Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Mutfak giderinin tıkanmasının en büyük nedeni yemek artıklarının lavabo içerisine dökülmesidir. Özellikle yağ kalıntılarının gider borularında birikmesinden ve tortullaşmasından dolayı tıkanıklık meydana gelmektedir. Beykoz tıkanıklık açma servisimiz oluşan bu tıkanıklıkları termal kameralı cihazlar ile gider borusunun içerisi görüntülenerek sorunlu olan bölge tespit edilmektedir. Tıkanıklık oluşan bölgede eğer ki tortullaşma ve birikinti var ise bu gölge tazyikli su ile kanalizasyona atılır. Eğer ki sıkışan bir cisim var ise tel yardımı ile cisim dışarı çekilmektedir. Beykoz tıkanıklık açma ustalarımız mobil araçlar ile çok kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek mutfak gider tıkanıklıklarını açabilirler. Tıkanıklık açma süresi ise giderde oluşan hasara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tıkanıklık Açma İşleminde Kullanılan Aletler Nelerdir?

Tıkanıklık açma sırasında tesisat borularına zarar verilmemesi için son teknoloji aletler kullanılmalıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları daha rahat bir hale gelmiştir. Tıkanıklık olan bölgeyi kırmadan tespit etmek için tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır. Borular içerisinde tıkanıklık olan meydana getiren gider boruları temizlenmektedir.

Kırmadan Gider Açma

Giderlerde meydana gelen tıkanıklıklarda kırım yapmadan garantili çözümler sunan Beykoz gider açma hizmeti ile eviniz inşaat haline dönüşmesin. Mesela lavabo tıkanıklık açma hizmetinden yararlanmak istiyorsunuz. Robotla gider açma tekniğini kullanan gider açma ustası öncelikle tıkanıklık olan bölgeyi kameralı tıkanıklık açma cihazı ile tespit eder. Tazyikli su ile açılabilecek türden bir sorun ise hiçbir bölgeyi kırmadan tıkanıklığı açar eğer su ile açılmıyorsa sadece tıkanan bölgeyi kırarak onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Gider tıkanıklığına garantili çözümler sunan Beykoz tıkanıklık açma, sabit bir servis ücreti ile size ulaştıktan sonra yaşadığınız gider tıkanıklığına göre belirli bir teklif sunarak sizin onayınızı aldıktan sonra işlemlerine başlamaktadır. Logar açma, kanalizasyon açma gibi Tıkanıklık açma hizmetinden yararlanmak isterseniz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir