Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Ünalan Tesisatçı

Su tesisatında problemler yaşanabilir. Ünalan su tesisatı hizmeti ile her türlü tesisat probleminizi için çözüm bulabilirsiniz. Ünalan su tesisatı alanında kaliteli hizmet sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı hizmeti için çalışmaktayız. Garantili ve kaliteli hizmetini için Ünalan su tesisatı ile çalışmak isterseniz bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ünalan su tesisatı hizmeti musluk tamiri gibi basit işlemleri bile özenle yapar, tesisat değişimine kadar her şey için özenli hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir marka olan Skor tesisatı seçebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası Ünalan su tesisatı hizmetinde kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışı vardır. Ünalan uygun fiyatlı su tesisatı sunmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe varlığını sürdüren Skor tesisat sıhhi tesisat alanında müşterilerini mutlu etmektedir. Güler yüzlü Ünalan tesisat ustaları ile birlikte çalışmaktayız ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ünalan Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri Ünalan
Tespit Süresi 30 Dakika
Ünalan Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Tespit ve Onarım Garantisi Var
Ünalan Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Ünalan Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

Ünalan Su Tesisatı Hizmetlerimiz

 • Ünalan Tıkanıklık Açma
 • Ünalan Kırmadan Gider Açma
 • Ünalan Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
 • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda Ünalan Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

Ünalan Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntısı her zaman gözle görülür düzeyde olmayabilir. Gelen şikayetler üzerine farkına varırsınız. Çünkü yapınızdan sızan sular alt veya yan komşunuzun duvarlarından çıkmaktadır.Su kaçağı olan bölgede küflenme, kabarma gibi şikayetler oluşur.

Ünalan Kameralı Su Kaçağı

Kamera ile su kaçağını bulmanın yanı sıra tıkalı borularınızın açma işlemini de gerçekleştiriyoruz. Kullanımdan dolayı pis su gider borularında biriken sabun kalıntıları, saç, yemek artıkları vb. her türlü maddenin temizliği yapılarak giderlerin açılması sağlanır.

Ünalan Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Ünalan su tesisatçısı montaj, onarım ve bakım çalışmaları gerçekleştiren usta tesisatçılardır.  Ünalan su tesisatçısı ofis, hastane ve bina gibi ortamlarda temiz suyun musluğa taşınması ve pis suyun gidere aktarılması tesisat sistemlerini kurar. Ayrıca Ünalan ısıtma sistemleri çözümleri için de çalışmaktadır. Ünalan doğalgaz boru döşeme gibi işlemleri  de Skor tesisat bünyesinde yapılmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra musluk tamiri, petek temizleme ve gider açma gibi işlemleri de yapmaktadır.

Ünalan Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Ünalan Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın alt kademesi şeklinde hizmet veren Ünalan su tesisat tamir ustaları tesisat alanında profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşan kadrodur. Su tesisat problemleri için kameralı cihazlarla su tesisat sorunu tespiti yaparlar. Bu tesisat arızası tespiti 10-15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Tesisat tamir ustaları onarım yapılacak bölgenin tespitinden sonra size onarım için fiyat teklifi sunmaktadır. Tesisat onarım işlemi bütçe onayınız doğrultusunda gerçekleşir. Böylece iş bitiminde beklemediğiniz bir fiyatla karşılaşmamış olursunuz. Ünalan su tesisat tamircisi profesyonel olarak çalışmaktadır. 

Ünalan Sıhhi Tesisat

Su kullanımının oldukça yoğun olduğu ev ve işyeri gibi yerleri gibi binalarda sıhhı tesisat hizmetine ihtiyaç duyulabilir. Binalar için gerekli temiz suyun musluktan akması ve pis suyun gidere taşınması için Ünalan sıhhi tesisat hizmeti ile iletişim kurabilirsiniz. Tesisat borularının döşemesi için Ünalan sıhhi tesisat hizmeti kaliteli işlem yapmaktadır. Ünalan sıhhi tesisat ustalarımız alanında uzman kişilerdir. 

Ünalan Su Tamir Ustası

Su tesisatı problemleri için Ünalan su tamir ustası seçimi yapmalısınız. Bu noktada Bulgurlu su tamir ustasının tecrübesi oldukça önemlidir. Ünalan su tamir ustası kameralı su tamir cihazları ile işlem yapma konusunda yeteneklidir. Bu cihazların kullanımına hakim olmayan ustalar nedeniyle pek çok müşterimizin bizden önce büyük problemlerle karşılaştığını görmüş olarak bu noktaya çok önem gösteriyoruz. Ünalan su tamir ustası olarak çalıştığımız kişilerin profesyonel olmasına özen gösteriyoruz.

Ünalan Su Tesisatçısı

 

 

Ünalan Su Tesisatçısı

Ünalan Klozet Tamiri

Klozette yaşanan problemleriniz için Ünalan klozet tamiri hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Ünalan klozet tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Ünalan Musluk Tamiri 

Sızdıran musluk sesi can sıkıcı olabilir ve tasarruf açısından zorlayıcıdır. Muslukta yaşanan problemleriniz için Ünalan musluk tamiri hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Ünalan musluk tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. 

Ünalan Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı oldukça önemlidir ve tesisat döşenirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Ünalan kalorifer tesisatı bu işi profesyonelce yapan ustalarla birlikte çalışmaktadır. Bu iş için Ünalan kalorifer tesisat ustalarını seçebilirsiniz.

Ünalan Su Tesisatı Arıza Tespiti Bulma

Ünalan su tesisatı arıza tespiti için biz kırmadan tespit yöntemini tercih etmekteyiz. Kırma işlemi maliyeti ve zamanı arttırır. 

Ünalan Atık Su Tesisat Onarımı 

Ünalan atık su tesisatı onarımı için bizi seçebilirsiniz. Profesyonel Bulgurlu atık su tesisatı tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı önemle rica ediyoruz. 

Ünalan Yangın Tesisatı 

Yangının hızını yavaşlatmak için kullanılan bir tesisattır. Profesyonel Ünalan yangın tesisatı kurulumu işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurabilirsiniz. 

Ünalan Banyo Bataryası Değişimi

Banyo bataryasında da sorunlar meydana gelebilir. Banyo musluğunda yaşanan problemleriniz için Bulgurlu banyo batarya değişimi hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Ünalan banyo batarya tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ünalan Kombi Bakımı Ustası

Kombilerinize her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneririz. Ünalan kombi bakım ustası size bu konuda profesyonelce bir yardım ile destek verecektir. 

Ünalan Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım

Ünalan Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Ünalan Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Ünalan Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Ünalan Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Bulgurlu Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanız sizin için iyi bir seçim olabilir. 

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında Ünalan bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. Ünalan Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
Ünalan Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.

5 Comments

 • Avatar of Koray Türk
  Koray Türk

  Çok hızlı bir sistemleri var gerçekten muazzam direkt geldiler

 • Avatar of Mert Uçar
  Mert Uçar

  orhan usta gerçekten işinin ehli bir adam herkese tavsiye ediyorum

 • Avatar of Hayriye Baş
  Hayriye Baş

  lavabomuz patladı çağırdığımdan 15 dk sonra gelmişlerdi bile

 • Avatar of Görkem Yazar
  Görkem Yazar

  Dükkanımızda lavabomuz patladı aradığım gibi gelip halletti sağolsun çok hızlılardı işinide biliyor çok temiz çalıştılar

 • Avatar of kemal yıldızatan
  kemal yıldızatan

  giderimiz tıkandı ve etraf battı akşamın bir saatinde aramama rağmen çok hızlı geldiler sağolsunlar

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir