Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Selimiye Tesisatçı

Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Selimiye su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Selimiye su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. En basit bir musluk tamiri işleminde bile müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Selimiye Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri Selimiye
Tespit Süresi 30 Dakika
Selimiye Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Tespit ve Onarım Garantisi Var
Selimiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Selimiye Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

Selimiye Su Tesisatı Hizmetlerimiz

  • Selimiye Tıkanıklık Açma
  • Selimiye Kırmadan Gider Açma
  • Selimiye Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
  • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda Selimiye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

Selimiye Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntısı her zaman gözle görülür düzeyde olmayabilir. Gelen şikayetler üzerine farkına varırsınız. Çünkü yapınızdan sızan sular alt veya yan komşunuzun duvarlarından çıkmaktadır.Su kaçağı olan bölgede küflenme, kabarma gibi şikayetler oluşur.

Selimiye Kameralı Su Kaçağı

Kamera ile su kaçağını bulmanın yanı sıra tıkalı borularınızın açma işlemini de gerçekleştiriyoruz. Kullanımdan dolayı pis su gider borularında biriken sabun kalıntıları, saç, yemek artıkları vb. her türlü maddenin temizliği yapılarak giderlerin açılması sağlanır.

Selimiye Mahallesi Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Selimiye mahallesi su tesisatçısı tesisat montaj, onarım ve bakım çalışmalarını yürütmektedir. Selimiye su tesisatçısı ev ve iş yerlerine temiz suyun taşınması pis suyun ise gidere atılması için gerekli tesisat borularını döşemektedir. Isıtma sistemleri için gerekli olan doğal gaz ve buhar borularının da döşemesini yapan Selimiye su tesisatçısı ustaları sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra su tesisatçıları tamirat işlemleri olan musluk tamiri, tıkanıklık açma, petek temizleme gibi çalışmaları da yürütmektedir.

Selimiye Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Selimiye Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın alt yapısı olarak çalışan Selimiye su tesisat tamir ustaları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisat problemlerini kameralı su tesisat cihazları ile 10-15 dakika gibi kısa bir sürede keşif işlemini yapmaktayız. Tesisat tamir ustaları onarım yapılmasının gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz su tesisatı tamircisi onarım işlemlerine başlar. Onarım işlemleri sizin bilginiz dahilinde ilerlemektedir. Böylelikle iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Selimiye Sıhhi Tesisat

Ev ve iş yerlerinizde yani suyun kullanımı olan her alanda sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç vardır. Yapılar için gerekli olan temiz su ihtiyacının yapının içerisine taşınması, kullanılan kirli suyun ise dışarıya tahliye edilebilmesi için yapılar içerisine su tesisat boruları döşenmektedir. Selimiye sıhhi tesisat olarak bünyemizde bulunan sıhhi tesisat ustaları tesisat ile ilgili gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Selimiye Su Tamir Ustası

Su tesisatı problemlerinde seçmiş olduğunuz firmalar içerisinde çalışan su tamir ustasının tecrübesi önemli bir faktördür. Kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakim olmayan bilinçsiz ustalar nedeniyle bir çok müşterimiz mağdur olmuştur. Bu gibi durumların farkında olan Selimiye su tamir ustası bünyesinde tecrübeli ve bilinçli su tamir ustaları barındırmaktadır.

Selimiye Su Tesisatçısı

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunan Selimiye su tesisatçısı uygun fiyatlı su tesisatı ve kaliteli malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe yer alan skor tesisat memnun müşteri ile sıhhi tesisat alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü su tesisat ustaları ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Selimiye Klozet Tamiri

Klozette meydana gelen sorunlar söz konusu olduğunda Selimiye klozet tamirine başvurabilirsiniz. Profesyonel Selimiye klozet tamiri sorunlarınıza çözüm sunacaktır. Kısa sürede güvenilir bir çözüm almak için Skor Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Selimiye Musluk Tamiri 

Sızdıran musluk sorunu oldukça can sıkıcıdır. Tasarruf açısından da sizi zorlayacaktır. Selimiye musluk tamiri hizmeti alarak bu sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Profesyonel musluk tamiri Selimiye konusunda Skor Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece güvenilir bir hizmeti kısa süre içinde alabileceksiniz.

Selimiye Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı oldukça önemlidir ve tesisat döşenirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Selimiye kalorifer tesisatı bu işi profesyonelce yapan ustalarla birlikte çalışmaktadır. Bu iş için Ahmediye kalorifer tesisat ustalarını seçebilirsiniz.

Selimiye Su Tesisatı Arıza Tespiti Bulma

Selimiye su tesisatı arıza tespiti için Skor tesisat olarak bizler kırmadan arıza bulma işlemi yapmaktayız. Böylece sizi hem fazla maliyetten kurtarıyor hem de size zaman kazandırıyoruz.

Selimiye Atık Su Tesisat Onarımı 

Selimiye su tesisatı onarımı konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa Skor tesisatı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede güvenilir çözüm sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Selimiye Yangın Tesisatı 

Yangının hızını yavaşlatmak için kullanılan bir tesisattır. Profesyonel Selimiye yangın tesisatı kurulumu işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Selimiye Banyo Bataryası Değişimi

Banyo bataryasında da sorunlar meydana gelebilir. Banyo musluğunda yaşanan problemleriniz için Selimiye banyo batarya değişimi hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Selimiye banyo batarya tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Selimiye Kombi Bakımı Ustası

Kombilerinize her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneririz. Selimiye kombi bakım ustası size bu konuda profesyonelce bir yardım ile destek verecektir.

Selimiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım

Selimiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Selimiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Selimiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Selimiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Selimiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında Selimiye bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. Selimiye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
Selimiye Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.
Selimiye Su Tesisatçısı
Selimiye Su Tesisatçısı

Üsküdar Selimiye Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Alanında Uzmanlaşmış Su Tesisat Ustalarıyla Musluk Tamiri, Lavabo, Klozet,Mutfak, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemlerini En Uygun Fiyatlarıyla Selimiye Tesisatçı Sizlere Sunmaktadır. Selimiye Su Tesisatçısından Garantili Bakım ve Onarım Çalışması Yaptırabilirsiniz.

Product SKU: SelimiyeSuTesisatçısı

Product Brand: Skor Tesisat

Product Currency: TL

Product Price: 125

Product In-Stock: InStock

Editörün değerlendirmesi:
5

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir