Yazımızı oylayın...
Burhaniye Su Tesisatçısı Burhaniye Tesisatçı Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Burhaniye su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Burhaniye su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir …
4 1 5 2
0 / 5

Your page rank:

Burhaniye Tesisatçı

Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Burhaniye su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Burhaniye su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. En basit bir musluk tamiri işleminde bile müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Burhaniye Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri Burhaniye
Tespit Süresi 30 Dakika
Burhaniye Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Tespit ve Onarım Garantisi Var
Burhaniye Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Burhaniye Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

Burhaniye Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

 • Burhaniye Kırmadan Gider Açma
 • Burhaniye Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
 • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda Burhaniye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

Burhaniye Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için özel olarak geliştirilmiş cihazlar sayesinde su sızıntısı kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Kırıp dökmeden sadece su kaçağı olan bölgeyi tespit etmek artık çok kolay oldu. Kullanılan su kaçağı tespit cihazı ile gider açma işlemi için kameramızı boru içerisine yerleştiriyoruz su tesisatı ustamız elindeki kamera ile boru içerisindeki çatlakları tespit ederek onarımını yapıyor. Kullandığımız en iyi su kaçağı tespit cihazlarını kullanarak siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Burhaniye Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su boş bulduğu her alandan sızarak başka alanlara ulaşabildiğinden dolayı su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmek bir hayli zor oluyordu. Skor tesisat olarak uygun ekipmanlar yardımı ile en kısa sürede kameralı su kaçağı tespit cihazları ile çözüme ulaşıyoruz.

Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Su tesisatçısı tesisat montaj, onarım ve bakım çalışmalarını yürütmektedir. Burhaniye su tesisatçısı ev ve iş yerlerine temiz suyun taşınması pis suyun ise gidere atılması için gerekli tesisat borularını döşemektedir. Isıtma sistemleri için gerekli olan doğal gaz ve buhar borularının da döşemesini yapan Burhaniye su tesisatçısı ustaları sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra su tesisatçıları tamirat işlemleri olan musluk tamiri, tıkanıklık açma, petek temizleme gibi çalışmaları da yürütmektedir.

Burhaniye Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Burhaniye Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın alt yapısı olarak çalışan Burhaniye su tesisat tamir ustaları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisat problemlerini kameralı su tesisat cihazları ile 10-15 dakika gibi kısa bir sürede keşif işlemini yapmaktayız. Tesisat tamir ustaları onarım yapılmasının gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz su tesisatı tamircisi onarım işlemlerine başlar. Onarım işlemleri sizin bilginiz dahilinde ilerlemektedir. Böylelikle iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Burhaniye Sıhhi Tesisat

Ev ve iş yerlerinizde yani suyun kullanımı olan her alanda sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç vardır. Yapılar için gerekli olan temiz su ihtiyacının yapının içerisine taşınması, kullanılan kirli suyun ise dışarıya tahliye edilebilmesi için yapılar içerisine su tesisat boruları döşenmektedir. Burhaniye sıhhi tesisat olarak bünyemizde bulunan sıhhi tesisat ustaları tesisat ile ilgili gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Burhaniye Su Tamir Ustası

Su tesisatı problemlerinde seçmiş olduğunuz firmalar içerisinde çalışan su tamir ustasının tecrübesi önemli bir faktördür. Kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakim olmayan bilinçsiz ustalar nedeniyle bir çok müşterimiz mağdur olmuştur. Bu gibi durumların farkında olan Burhaniye su tamir ustası bünyesinde tecrübeli ve bilinçli su tamir ustaları barındırmaktadır.

Burhaniye Su Tesisatçısı

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunan Burhaniye su tesisatçısı uygun fiyatlı su tesisatı ve kaliteli malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe yer alan skor tesisat memnun müşteri ile sıhhi tesisat alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü su tesisat ustaları ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Burhaniye Su Tesisatı Hizmetlerimiz

 • Burhaniye Tıkanıklık Açma
 • Burhaniye Kırmadan Gider Açma
 • Burhaniye Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
 • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda Burhaniye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

 

Burhaniye Klozet Tamiri

Klozette yaşadığınız problemleriniz için Burhaniye klozet tamiri hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye klozet tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Gömme Rezervuar 

Burhaniye’de gömme rezervuar yaptıracaksanız ya da tamiri için bir ustaya ihtiyacınız varsa Skor tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Skor tesisat alanında uzman ustalarla çalışarak ihtiyacınıza yönelik bir çözüm sunar. 

Burhaniye Musluk Tamiri 

Muslukta yaşadığınız problemleriniz için Burhaniye musluk tamiri hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye musluk tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı oldukça önemlidir ve tesisat döşenirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Burhaniye kalorifer tesisatı bu işi profesyonelce yapan ustalarla birlikte çalışmaktadır. Bu iş için Burhaniye kalorifer tesisat ustalarını seçebilirsiniz.

Burhaniye Su Tesisatı Arıza Tespiti Bulma

Burhaniye su tesisatı arıza tespiti için biz kırmadan tespit yöntemini tercih etmekteyiz. Kırma işlemi maliyeti ve zamanı arttırır. 

Burhaniye Atık Su Tesisat Onarımı 

Kısıklı bölgesi için atık su tesisatı onarımı için bizi seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye atık su tesisatı tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Yangın Tesisatı 

Yangının hızını yavaşlatmak için kullanılan bir tesisattır. Profesyonel Burhaniye yangın tesisatı kurulumu işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Banyo Bataryası Değişimi

Banyo bataryasında da sorunlar meydana oluşabilir. Banyo musluğunda yaşanan problemleriniz için Burhaniye banyo batarya değişimi hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye banyo batarya tamiri işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Kombi Bakımı Ustası

Kombilerinize her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneririz. Burhaniye kombi bakım ustası size bu konuda profesyonelce bir yardım ile destek verecektir. 

Burhaniye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım

Burhaniye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Burhaniye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım hizmetini seçebilirsiniz. Profesyonel Burhaniye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım işinizi kolaylaştıracaktır. Kısa süreli ve güvenilir çözüm arıyorsanız mutlaka Skor tesisat ile iletişim kurmanızı öneriyoruz. 

Burhaniye Gömme Rezervuar 

Burhaniye gömme rezervuar hizmetinden yararlanmak için Skor tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Skor tesisat Burhaniye gömme rezervuar hizmeti için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Böylece maddi açıdan ve zaman açısından tasarruf etmiş olursunuz.

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında Burhaniye bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. Burhaniye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
Burhaniye Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.
Burhaniye Su Tesisatçısı
Burhaniye Su Tesisatçısı

Burhaniye Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Alanında Uzmanlaşmış Su Tesisat Ustalarıyla Musluk Tamiri, Lavabo, Klozet,Mutfak, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemlerini En Uygun Fiyatlarıyla Burhaniye Tesisatçı Sizlere Sunmaktadır. Burhaniye Su Tesisatçısından Garantili Bakım ve Onarım Çalışması Yaptırabilirsiniz.

Product SKU: BurhaniyeSuTesisatçısı

Product Brand: Skor Tesisat

Product Currency: TL

Product Price: 125

Product In-Stock: InStock

Editörün değerlendirmesi:
5

4 Comments

 • Avatar of Ümmet Gürses
  Ümmet Gürses

  Temiz çalıştılar

 • Avatar of İlkay Cengiz
  İlkay Cengiz

  5 dkda sorunumuzu çözüp gittiler. Bunun için mi o kadar zaman sorun yaşamışız yani. Gerçekten bu tesisat problemlerinde usta biriyle çalışmak gerekiyormuŞ. Bunu bize hatırlattığınız için teşekkür edeerim.

 • Avatar of İlker Kızgın
  İlker Kızgın

  İki ayrı tesisatçı getirdim bir musluğu yapamamışlardı. Yaptıkları işte garanti de veriyor skor tesisat çok teşekkürler.

 • Avatar of A. Kaleli
  A. Kaleli

  Arıyorsunuz hemen randevu oluşturuyorlar. Oldukça profesyonel yaklaşıyorlar en önemlisi de sorununuzu hemen çözüyorlar. Teşekkürler bu zamanda böyle hizmet tebrik ederim

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir