Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Kuleli Tesisatçı

Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Kuleli su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Kuleli su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. En basit bir musluk tamiri işleminde bile müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Kuleli Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri Kuleli
Tespit Süresi 30 Dakika
Kuleli Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Tespit ve Onarım Garantisi Var
Kuleli Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Kuleli Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

 

Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Su tesisatçısı tesisat montaj, onarım ve bakım çalışmalarını yürütmektedir. Kuleli su tesisatçısı ev ve iş yerlerine temiz suyun taşınması pis suyun ise gidere atılması için gerekli tesisat borularını döşemektedir. Isıtma sistemleri için gerekli olan doğal gaz ve buhar borularının da döşemesini yapan Kuleli su tesisatçısı ustaları sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra su tesisatçıları tamirat işlemleri olan musluk tamiri, tıkanıklık açma, petek temizleme gibi çalışmaları da yürütmektedir.

Kuleli Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Kuleli Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın alt yapısı olarak çalışan Kuleli su tesisat tamir ustaları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisat problemlerini kameralı su tesisat cihazları ile 10-15 dakika gibi kısa bir sürede keşif işlemini yapmaktayız. Tesisat tamir ustaları onarım yapılmasının gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz su tesisatı tamircisi onarım işlemlerine başlar. Onarım işlemleri sizin bilginiz dahilinde ilerlemektedir. Böylelikle iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Kuleli Sıhhi Tesisat

Ev ve iş yerlerinizde yani suyun kullanımı olan her alanda sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç vardır. Yapılar için gerekli olan temiz su ihtiyacının yapının içerisine taşınması, kullanılan kirli suyun ise dışarıya tahliye edilebilmesi için yapılar içerisine su tesisat boruları döşenmektedir. Kuleli sıhhi tesisat olarak bünyemizde bulunan sıhhi tesisat ustaları tesisat ile ilgili gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Kuleli Su Tamir Ustası

Su tesisatı problemlerinde seçmiş olduğunuz firmalar içerisinde çalışan su tamir ustasının tecrübesi önemli bir faktördür. Kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakim olmayan bilinçsiz ustalar nedeniyle bir çok müşterimiz mağdur olmuştur. Bu gibi durumların farkında olan Kuleli su tamir ustası bünyesinde tecrübeli ve bilinçli su tamir ustaları barındırmaktadır.

Kuleli Su Tesisatçısı

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunan Kuleli su tesisatçısı uygun fiyatlı su tesisatı ve kaliteli malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe yer alan skor tesisat memnun müşteri ile sıhhi tesisat alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü su tesisat ustaları ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında Kuleli bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. Kuleli Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
Kuleli Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.
Kuleli Su Tesisatçısı
Kuleli Su Tesisatçısı

Kuleli Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Alanında Uzmanlaşmış Su Tesisat Ustalarıyla Musluk Tamiri, Lavabo, Klozet,Mutfak, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemlerini En Uygun Fiyatlarıyla Kuleli Tesisatçı Sizlere Sunmaktadır. Kuleli Su Tesisatçısından Garantili Bakım ve Onarım Çalışması Yaptırabilirsiniz.

Product SKU: KuleliSuTesisatçısı

Product Brand: Skor Tesisat

Product Currency: TL

Product Price: 125

Product In-Stock: InStock

Editörün değerlendirmesi:
5

1 Comment

  • Avatar of Hakan Gürbüz
    Hakan Gürbüz

    Kendisiyle biraz anlaşmazlık yaşadık ama işi gayet temiz ve iyiydi tavsiye ederim..

  • Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir