Yazımızı oylayın...
Altunizade Su Tesisatçısı Altunizade Tesisatçı Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Altunizade su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Altunizade su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir …
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

Altunizade Tesisatçı

Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Altunizade su tesisatı ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Altunizade su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. En basit bir musluk tamiri işleminde bile müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunan Altunizade su tesisatçısı uygun fiyatlı su tesisatı ve kaliteli malzeme kullanımı ile ilerlemektedir. 17 yıldır su tesisatı sektöründe yer alan skor tesisat memnun müşteri ile sıhhi tesisat alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü su tesisat ustaları ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Altunizade Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri Altunizade
Tespit Süresi 30 Dakika
Altunizade Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Tespit ve Onarım Garantisi Var
Altunizade Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
Altunizade Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

Altunizade Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

 • Altunizade Kırmadan Gider Açma
 • Altunizade Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
 • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda Altunizade Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

Altunizade Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için özel olarak geliştirilmiş cihazlar sayesinde su sızıntısı kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Kırıp dökmeden sadece su kaçağı olan bölgeyi tespit etmek artık çok kolay oldu. Kullanılan su kaçağı tespit cihazı ile gider açma işlemi için kameramızı boru içerisine yerleştiriyoruz su tesisatı ustamız elindeki kamera ile boru içerisindeki çatlakları tespit ederek onarımını yapıyor. Kullandığımız en iyi su kaçağı tespit cihazlarını kullanarak siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Altunizade Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su boş bulduğu her alandan sızarak başka alanlara ulaşabildiğinden dolayı su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmek bir hayli zor oluyordu. Skor tesisat olarak uygun ekipmanlar yardımı ile en kısa sürede kameralı su kaçağı tespit cihazları ile çözüme ulaşıyoruz.

Altunizade Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Su tesisatçısı tesisat montaj, onarım ve bakım çalışmalarını yürütmektedir. Altunizade su tesisatçısı ev ve işyerlerine temiz suyun taşınması pis suyun ise gidere atılması için gerekli tesisat borularını döşemektedir. Isıtma sistemleri için gerekli olan doğal gaz ve buhar borularının da döşemesini yapan Altunizade su tesisatçısı ustaları sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra su tesisatçıları tamirat işlemleri olan musluk tamiri, tıkanıklık açma, petek temizleme gibi çalışmaları da yürütmektedir.

Altunizade Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

Altunizade Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın alt yapısı olarak çalışan Altunizade su tesisat tamir ustaları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisat problemlerini kameralı su tesisat cihazları ile 10-15 dakika gibi kısa bir sürede keşif işlemini yapmaktayız. Tesisat tamir ustaları onarım yapılmasının gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz su tesisatı tamircisi onarım işlemlerine başlar. Onarım işlemleri sizin bilginiz dahilinde ilerlemektedir. Böylelikle iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Altunizade Sıhhi Tesisat

Ev ve işyerlerinizde yani suyun kullanımı olan her alanda sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç vardır. Yapılar için gerekli olan temiz su ihtiyacının yapının içerisine taşınması, kullanılan kirli suyun ise dışarıya tahliye edilebilmesi için yapılar içerisine su tesisat boruları döşenmektedir. Altunizade sıhhi tesisat olarak bünyemizde bulunan sıhhi tesisat ustaları tesisat ile ilgili gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Altunizade Su Tamir Ustası

Su tesisatı problemlerinde seçmiş olduğunuz firmalar içerisinde çalışan su tamir ustasının tecrübesi önemli bir faktördür. Kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakim olmayan bilinçsiz ustalar nedeniyle bir çok müşterimiz mağdur olmuştur. Bu gibi durumların farkında olan Altunizade su tamir ustası bünyesinde tecrübeli ve bilinçli su tamir ustaları barındırmaktadır.

Altunizade Su Tesisatçısı

 

Altunizade Su Tesisatında Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin Yorumları

 

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisat Hizmetlerimiz

Altunizade Klozet Tamiri

Klozet rezervuarında sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar özellikle iç takımlarda rezervuarın içinde oluşan arızalardır. Boşaltma sistemi gibi sistemler arıza yaptığında profesyonel bir destek almanızı öneririz.

Altunizade Musluk Tamiri

Sızdıran musluk bataryası çıkardığı sesler yüzünden oldukça can sıkıcıdır ve gereksiz su kaybına neden olur. Bu durumda sızdıran batarya değişilmelidir. Altunizade Musluk tamir ustasından batarya değişimi için destek alarak bu probleme çözüm bulabilirsiniz.

Altunizade Kalorifer Tesisatı

Tesisat borularının gidiş noktası gibi önemli noktalar kalorifer tesisatı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Bu yüzden Altunizade kalorifer tesisatı hizmeti alarak bu işi profesyonellerin eline bırakmanızı öneririz.

Altunizade Su Tesisatı Arıza Tespiti Bulma

Su tesisatında arıza olabilir. Bu yüzden pek çok firma kırma yaparak tamiri seçer. Oysa kırmadan cihaz ile arıza tespiti yapmak da mümkündür. Altunizade su tesisatı cihazlı arıza tespiti hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Altunizade Atık Su Tesisat Onarımı

Tesisatta meydana gelen su kaçağı tespit edilir ve onarım yapılır. Bu yüzden Altunizade sınırları içinde yer alan tesisatçılardan yardım alarak profesyonel bir destekle sorununuzu çözebilirsiniz.

Altunizade Yangın Tesisatı

Yangın sırasında itfaiye gelene kadar yangını yavaşlatmak için kurulan bu sistemden siz de güvenlik açısından yararlanabilirsiniz. Barbaros yangın tesisatı kurulumu hizmeti için başvurmanız yeterlidir.

Altunizade Banyo Bataryası Değişimi

Banyo bataryası değişim işlemleri için profesyonel bir destek alarak bu işi sorunsuz hale getirmeniz mümkündür. Barbaros’ta banyo batarya değişim ustası ile iletişime geçebilirsiniz.

Altunizade Kombi Bakımı Ustası

Kombilere düzenli olarak bakım yaptırmak gerekir. Bu sağlık ve tasarruf açısından önemlidir. Bu yüzden Altunizade Kombi bakım ustasına başvurmanızı öneririz.

Altunizade Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım

Lavabo tesisatı için de profesyonel bir desteğe ihtiyacınız vardır. Bu yüzden Altunizade Lavabo tesisatı onarım ve montaj hizmeti alabilirsiniz.

Altunizade Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Mutfak tesisatı için de profesyonel bir desteğe ihtiyacınız vardır. Bu yüzden Altunizade mutfak tesisatı onarım ve montaj hizmeti alabilirsiniz.

Altunizade Gömme Rezervuar

Altunizade gömme rezervuar talebiniz için Skor tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Altunizade gömme rezervuar ile kısa sürede yerden tasarruf edeceğiniz bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında Altunizade bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. Altunizade Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
Altunizade Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.
Altunizade Su Tesisatçısı
Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Alanında Uzmanlaşmış Su Tesisat Ustalarıyla Musluk Tamiri, Lavabo, Klozet,Mutfak, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemlerini En Uygun Fiyatlarıyla Altunizade Tesisatçı Sizlere Sunmaktadır. Altunizade Su Tesisatçısından Garantili Bakım ve Onarım Çalışması Yaptırabilirsiniz.

Product SKU: altunizadesutesisatcisi

Product Brand: SkorTesisat

Product Currency: TL

Product Price: 125

Product In-Stock: InStock

Editörün değerlendirmesi:
5

5 Comments

 • Avatar of Osman Tayfur
  Osman Tayfur

  Evde kombiye uzak petekler ısınmakla ısınmamak arası bir durumdaydı. Skor tesisatı internetten buldum. Peteklerime bakım yapmaya geldiler. Petekler artık ısınıyor ve evde fark edilir bir sıcaklık var. Sevgiler.

 • Avatar of Sevda Kalbişen
  Sevda Kalbişen

  Alt kata su akıyordu banyomdan. Daha önce de bir tesisatçı ile anlaştım ne yazık ki çözümü olmadı bu akıntı devam etti. Skor tesisat ile iletişime geçtikten sonra problemim çözüldü.

 • Avatar of Turan Demir
  Turan Demir

  Saat 10’da geleceğiz dediler ve geldiler teşekkürler sorunum çözüldü.

 • Avatar of Ceyda Akın
  Ceyda Akın

  Su kaçağı tespitini cihazla yapıyorlar. Noktasal olarak sorunu çözerek en az hasarla işlemi bitiriyorlar. 10/10 HİZMET…

 • Avatar of Ceren Yıldız
  Ceren Yıldız

  Başarılarınızın devamını dilerim umarım hep böyle devam edersiniz.

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir