Yazımızı oylayın...
İcadiye Su Tesisatçısı İcadiye Tesisatçı Su tesisatı söz konusu olduğunda problemler de söz konusu oluyor. İcadiye su tesisatı hizmeti ile her türlü tesisat probleminin üstesinden gelmeniz mümkündür. İcadiye su tesisatı alanında profesyonel hizmet sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı yapmaktayız. Verilen garantili ve kaliteli hizmetini göz önünde bulundurarak İcadiye su tesisatı ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İcadiye …
3 1 5 2
0 / 5

Your page rank:

İcadiye Tesisatçı

Su tesisatı söz konusu olduğunda problemler de söz konusu oluyor. İcadiye su tesisatı hizmeti ile her türlü tesisat probleminin üstesinden gelmeniz mümkündür. İcadiye su tesisatı alanında profesyonel hizmet sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı yapmaktayız. Verilen garantili ve kaliteli hizmetini göz önünde bulundurarak İcadiye su tesisatı ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İcadiye su tesisatı hizmeti musluk tamirinden tesisat değişimine kadar her şeyi özenle yapar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.  İstanbul Anadolu yakası İcadiye su tesisatı hizmetinde İcadiye dahil tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunulur. İcadiye uygun fiyatlı su tesisatı kaliteli malzemeler ile çalışmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren Skor tesisat sıhhi tesisat alanında güvenle çalışmaktadır. Güler yüzlü tesisat ustaları ile birlikte çalışan Skor tesisat memnun müşterilerine her geçen gün yenisini katmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hızlı tesisat hizmeti alabilirsiniz. 

İcadiye Tesisatçı Fiyatları

Tespit Yeri İcadiye
Tespit Süresi 30 Dakika
 İcadiye Klozet Tamiri Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Banyo Bataryası Değişimi ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım ​Fiyatı 50 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Tespit ve Onarım Garantisi Var
 İcadiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar
 İcadiye Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 150 TL'den Başlayan Fiyatlar

İcadiye Su Tesisatı Hizmetlerimiz

 • İcadiye Tıkanıklık Açma
 • İcadiye Kırmadan Gider Açma
 • İcadiye Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
 • ve aşağıda da yer verdiğimiz diğer tüm su tesisatı sorunlarınızda İcadiye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak yanınızdayız:

İcadiye Su Kaçağı Tespiti 

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde su kaçakları sorun olmaktan çıkıyor. Eski metotlar kullanılarak yapılan tamirat işlemlerinde harcadığınız yüklü tesisat ücretlerine bir son verin. Su kaçağı çok uzun yıllar kullanılan tesisatlarda sıklıkla görülmektedir. Çünkü zamanla çürüyüp aşınan borular nedeniyle sızıntılar meydana gelir. Sadece sizin evinizi veya işyerinizi değil alt ve yan komşularınıza da zarar verebilir. Bu zararlar genellikle kabarma, küflenme, pis koku vb. şeklinde görülür.
Tesisat boruları evin bir çok bölgesinden geçtiğinden dolayı eski yöntemleri kullanarak su kaçağı tespiti yapmak oldukça maliyetli oluyordu. Çünkü su kaçağının nerede olduğunu bulmak için tüm tesisatı kırmak ve sorunlu olan bölgeyi bulmak gerekiyordu. Haliyle tüm tesisatın onarımının yapılması çok maliyetli oluyordu. Günümüzde ise kullanılan su kaçağı tespit cihazları sayesinde su sızıntısı yaşanan bölge kameralar ile tespit edilerek müdahale edilir.

İcadiye Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Yaşadığınız su sızıntıları hayatınızı etkilemesin. Sürekli duymaktan sıkıldığınız şikayetlerin çözümü çok kolay. Yeni yöntemler kullanılarak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bu yöntemlerden biri kamera ile su kaçağı tespitidir. Firmamız olarak sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Öncelikle sizlere hizmet hakkında bilgi verelim;

Gider borularında yaşanan sızıntıları kamera görüntüleme sistemi ile rahat bir şekilde görebiliyoruz. Cihaz üzerinde yer alan görüntü ekranı sayesinde içeriye salmış olduğumuz kameranın takibini yaparak su sızıntısının nerede olduğunu tespit edebiliyoruz. Bu şekilde onarımı yapılacak bölgeyi bulabiliyoruz ve diğer boru hattına zarar vermeden kırmadan dökmeden sorunu bularak tamiratını yapıyoruz. Skor Tesisat olarak yapmak istediğimiz konut veya ticari alanlarda oluşan su kaçaklarını bularak en az hasar ile çözüm bulmaktır.

İcadiye Su Tesisatçısı Ne Yapar?

İcadiye su tesisatçısı montaj, onarım ve bakım çalışmaları yapmaktadır. İcadiye su tesisatçısı ev ve ofis gibi ortamlarda temiz suyun musluğa taşınması ve pis suyun gidere aktarılması için hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra İcadiye ısıtma sistemleri çözümleri de sunmaktadır. İcadiye doğalgaz boru döşeme gibi işlemleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Montaj çalışmalarının yanı sıra musluk tamiri, petek temizleme ve gider açma gibi işlemleri de yapmaktadır. 

İcadiye Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

İcadiye Su Tesisat Tamircisi

Skor tesisatın altyapısı şeklinde çalışan İcadiye su tesisat tamir ustaları tesisat alanında uzman kişilerdir. Su tesisat problemleri için kameralı cihazlarla su tesisat sorunu tespitini 10-15 dakika içinde keşif ederler. Tesisat tamir ustaları onarım yapılacak bölgenin tespiti sonrası size fiyat teklifi sunmaktadır. Eğer siz teklifi kabul ederseniz tesisat onarım işlemleri gerçekleştirilir. Böylece iş bitiminde sürpriz bir fiyatla karşılaşmamış olursunuz. İcadiye su tesisat tamircisi profesyonel hizmet sunmaktadır. 

İcadiye Sıhhi Tesisat

Su kullanımı olan ev ve işyeri gibi yerlerde sıhhı tesisat hizmetine ihtiyaç duymak olağandır. Yapılar için gerekli temiz suyun alınması ve pis suyun gidere aktarılması için İcadiye sıhhi tesisat hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz. Tesisat borularının döşenmesi için İcadiye sıhhi tesisat hizmeti işlem yapmaktadır. İcadiye sıhhi tesisat olarak bünyemizde birlikte çalıştığımız İcadiye sıhhi tesisat ustaları oldukça profesyoneldir. Siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İcadiye Su Tamir Ustası

Su tesisatı probleminiz için İcadiye su tamir ustası tecrübesi önemli bir faktördür. İcadiye su tamir ustası kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakimdir. Bu cihazların kullanımına hakim olmayan ustalar nedeniyle sıhhi tesisat alanında problemler yaşanabilir. İcadiye su tamir ustası tecrübeli ve bilinçli su tamir ustası olarak görev yapan kişilerdir.

İcadiye Su Tesisatçısı

 

İcadiye Su Tesisatında Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin Yorumları

İcadiye Su Tesisatçısı

İcadiye Klozet Tamiri

Klozette zamanla sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlar genelde iç takımlarda meydana gelen arızalardır. Boşaltma sisteminde de arızalar yaşanabilir. Profesyonel bir destek olan İcadiye klozet tamirinden yararlanabilirsiniz.

İcadiye Musluk Tamiri 

Sızdıran musluk bataryası kötü sesler çıkarır ve su tasarrufu yapmanıza engel olur. Bu durumda batarya değişimine başvurmalısınız. İcadiye musluk tamir ustaları batarya değişimi yaparak sizi bu problemlerden kurtarır.

İcadiye Kalorifer Tesisatı

Tesisat boruları kadar kalorifer tesisatı da önemlidir ve bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. İcadiye kalorifer tesisatı bu işi profesyonelce yapan ustalarla birlikte çalışmaktadır. Bu iş için İcadiye kalorifer tesisat ustalarını seçebilirsiniz.

İcadiye Su Tesisatı Arıza Tespiti Bulma

Su tesisatında arıza tespiti için pek çok firma kırma yoluna başvurur. Bu ekstra zaman kaybı ve maliyete neden olduğu için Skor tesisat olarak biz kırmadan su tesisatı arıza tespiti yöntemini kullanmaktayız. İcadiye su tesisatı arıza tespiti bulma için bizi tercih edebilirsiniz. İcadiye cihazlı arıza tespiti sizi memnun edecek bir çözümdür.

İcadiye Atık Su Tesisat Onarımı 

Su kaçağı tespiti ve onarımı için İcadiye atık su tesisat onarımı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel bir destek sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturacaktır ve memnuniyetinizi kazanacaktır. 

İcadiye Yangın Tesisatı 

Olası bir yangın durumunda itfaiye gelene kadar yangını yavaşlatmak için kurulan bir sistemdir. Yangın tesisatı kurulumu İcadiye bölgesinde yararlanabileceğiniz bir hizmettir. 

İcadiye Banyo Bataryası Değişimi

Batarya değişimi söz konusu olduğunda banyo batarya değişimi de devreye girer. İcadiye banyo bataryası değişimi hizmetinde faydalanarak profesyonel ve sorunsuz bir destek alabilirsiniz. İcadiye banyo bataryası değişim ustaları iletişime geçin.

İcadiye Kombi Bakımı Ustası

Kombilerin uzun ömürlü olması, tasarruf ve sağlık açısından her yıl düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. İcadiye kombi bakım ustasından bilgi alabilirsiniz.

İcadiye Lavabo Tesisatı Montaj ve Onarım

Lavabo tesisatı için profesyonel bir destek arıyorsanız İcadiye lavabo tesisatı montaj ve onarım hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

İcadiye Mutfak Tesisatı Montaj ve Onarım

Mutfak tesisatı için profesyonel bir destek arıyorsanız İcadiye mutfak tesisatı montaj ve onarım hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

Skor tesisat olarak Anadolu yakasında İcadiye bölgesinde 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayarak sorununuzun çözülmesini isteyebilirsiniz.
Tesisat işleminde kırmadan çözüm bulma işlemi sunan, güvenli ve hızlı çözüm sunan tesisatçı en iyi tesisatçıdır. İcadiye Tesisatçısı Skor Tesisat olarak biz de bu konuda kendimize güvenmekteyiz.
İcadiye Su Tesisatçısı fiyatı yapılan işleme göre değişmektedir. Bünyemizde profesyonel ve alanında uzman tesisatçılar çalışmaktadır. Skor tesisat olarak ekonomik tesisat çözümleri sunmaktayız.
İcadiye Su Tesisatçısı
İcadiye Su Tesisatçısı

İcadiye Acıbadem Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisat Alanında Uzmanlaşmış Su Tesisat Ustalarıyla Musluk Tamiri, Lavabo, Klozet,Mutfak, Banyo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemlerini En Uygun Fiyatlarıyla İcadiye Tesisatçı Sizlere Sunmaktadır. İcadiye Su Tesisatçısından Garantili Bakım ve Onarım Çalışması Yaptırabilirsiniz.

Product SKU: İcadiyeSuTesisatçısı

Product Brand: Skor Tesisat

Product Currency: TL

Product Price: 125

Product In-Stock: InStock

Editörün değerlendirmesi:
4.99

1 Comment

 • Avatar of Nazmiye Kul
  Nazmiye Kul

  Süper hız süper hizmet

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir