Yazımızı oylayın...
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tuvalet Tıkanıklığı AçmaHemen her zaman her tuvalette başınıza gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sizi çaresiz bırakmasın. Eğer tuvaletinizde büyük çaplı bir problem yok ise bu sorunu basit yöntemler kullanarak kendinizde halledebilir ve bu can sıkıcı durumdan kurtulabilirsiniz. Hatalı kullanım ve düzenli olarak bakım yapılmamasından dolayı tuvaletleriniz tıkanabilir. Tuvalet tıkanıklığını daha detaylı olarak anlatacak olursak; Tuvalet Tıkanıklığı …
1 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Hemen her zaman her tuvalette başınıza gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sizi çaresiz bırakmasın. Eğer tuvaletinizde büyük çaplı bir problem yok ise bu sorunu basit yöntemler kullanarak kendinizde halledebilir ve bu can sıkıcı durumdan kurtulabilirsiniz. Hatalı kullanım ve düzenli olarak bakım yapılmamasından dolayı tuvaletleriniz tıkanabilir. Tuvalet tıkanıklığını daha detaylı olarak anlatacak olursak;


Tuvalet Tıkanıklığı Açma için ARA 0 216 576 47 29

Tuvalet neden tıkanır?

  • Erimeyen tuvalet kağıdı kullanımı tuvalet tıkanıklığına yol açar.
  • Islak mendil, çocuk bezleri gider tıkanıklığına yol açar.
  • Yer silme suları dökülürken tuvalete dökülürken içinde bırakılan temizlik bezleri tuvaleti tıkar.
  • Tuvalet kapağının açık bırakılmasıyla çocukların attığı oyuncaklar gider tıknamasına yol açar.

Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda kendiniz müdahale etmek istiyorsanız. İlk olarak tuvalet pompası ile açmayı deneyin. Lavabo açıcı gibi kimyasal maddeler kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu maddeler tesisat borularına zarar vererek ileride su kaçağına sebebiyet veriyor. Bu işlemler sırasında önlem olarak maske ve eldiven kullanmalısınız.

tuvalet-neden-geri

Tuvalet Neden Geri Taşar?

Tuvalet içerisine atılan yabancı cisimler nedeniyle tuvalet tıkanıklığı meydana gelir. Bu tıkanıklıklar zamanla suyun geçişine izin vermeyeceğinden dolayı dökülen su, geriye taşar. Bu sadece tuvalet giderinin tıkanması değil lavabo gider tıkanması ve mutfak gider tıkanması ile de geri taşma olayı gerçekleşebilir.

Tuvalet Kokusu Neden Oluşur?

kotu-koku

 

Düzenli bakımı yapılmayan tesisat boruları içerisinde biriken pis kalıntılar ve artıklar koku yapabilir. Aynı zamanda tuvalet ve gider kokusunun sebebi gider tıkanıklığı da olabilir. Sadece bir giderin tıkanması ile diğer gider çıkışlarında koku oluşabilir. Bu kokuları geçici olarak parfüm veya koku giderici ile halledebilirsiniz. Uzun vadeli olarak firmamızla iletişime geçerek kameralı tuvalet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

 

Tuvalet Tıkanıklığı için Nasıl Yardım Alabilirim?

Kendi imkânlarınızla çözemediğiniz tuvalet tıkanıklığı probleminizi Skor Tesisat olarak en hızlı şekilde çözmeye çalışırız. Çünkü basit yöntemlerle çözülemeyen kameralı tuvalet tıkanıklığı açma işleminde sorun ciddi olabilir ve tesisat borularına zarar verebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan Teklif iste formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı için Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir