Yazımızı oylayın...
Pimaş Açma Pimaş AçmaEvlerimizde kullanığımız sular pimaş boruları ile kanalizasyona taşınmaktadır. Pimaş borularının günlük kullanımlarının çok fazla olmasından ve düzenli bakımlarının yaptırılmamasından dolayı pimaş tıkanıklıkları meydana gelmektedir. Gider tıkanması bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Aklınıza ilk gelen “Pimaş neden tıkanır?” sorusunun cevabını verelim. Pimaş Açma için ARA 0 216 576 47 29 Pimaş neden tıkanır?Mutfak, banyo, tuvalet …
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

Pimaş Açma

Evlerimizde kullanığımız sular pimaş boruları ile kanalizasyona taşınmaktadır. Pimaş borularının günlük kullanımlarının çok fazla olmasından ve düzenli bakımlarının yaptırılmamasından dolayı pimaş tıkanıklıkları meydana gelmektedir. Gider tıkanması bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Aklınıza ilk gelen “Pimaş neden tıkanır?” sorusunun cevabını verelim.


Pimaş Açma için ARA 0 216 576 47 29

Pimaş neden tıkanır?

tikaniklik-bulma

Mutfak, banyo, tuvalet gibi gider borusu bulunan alanlarda kullandığımız atık su gider yardımı ile kanalizasyona taşınmaktadır. Yanlış kullanımlardan dolayı pimaş tıkanabiliyor. Yemek ve yağ kalıntıların mutfak giderine dökülmesi, tuvalet kağıtlarının, saç ve sabun kalıntılarının giderlere atılması ile kameralı pimaş açma işlemini gerektirir.

En dikkat edilmesi gereken pimaç tıkanıklığı nedeni ise su tesisası ustasının yapmış olduğu hatalı pimaş borularının döşenmesidir. Çünkü bu hatanın telafi edilebilmesi için gerekli alanların kırılıp tekrar onarılması gerekir.

 

Uzman tesisatçılarla çalışmanın önemi nedir?

Evinizde yaşadığınız gider tıkanmasını  ilk olarak kendi imkanlarınızla çözmeye çalışırsınız. Pompa veya pimaş açıcı gibi kimyasal maddeler kullanarak tıkalı olan bölgeyi geçicide olsa çözüm bulacaksınız. Eğer gider borularınız kimyasalların eritemeyeceği cinsten bir madde ile tıkandıysa sorun devam edecektir. Skor tesisat olarak pimaş borularınızı kırıp dökmeden sadece tıkalı olan bölgeyi kameralı pimaş açma cihazlarımız  ve su tesisatı ustalarımız sayesinde bularak size en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Pimaş açma hizmeti nerelerde yapılır?

Skor tesisat İstanbul Kadiköy kameralı pimaş açma hizmetinin yanında İstanbul’un tüm ilçelerinde kameralı pimaç açma hizmeti vermektedir. Bize ulaştığınız takdirde su tesisatı ustalarımız pimaş açma işlemi için sizinle görüşme sağlayarak sorunun çözümü için çalışmalara başlayacaktır.

Pimaş açma fiyatları?

Firmamız olarak kameralı pimaş açma için standart bir fiyatımız mevcuttur. Pimaş boru açma hizmetinin haricin de, pimaş borularının temizlenmesi gibi ekstra istekleriniz için su tesisatı ustalarımız size bir teklif sunacaktır. Sizin onayınız dahilin de işlemler yapılarak sizin bilginiz dışında hiçbir ek ücret talep edilmemektedir.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir