Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Logar Tıkanıklığı Açma

Evinizin,  iş yerlerinizin çevresinde bulunan tüm atık suların toplandığı ana merkeze logar denir. Gidere atılan yabancı cisimler logar tıkanıklık oluşmasına neden olur. Skor tesisat kameralı logar tıkanıklık açma hizmeti ile tıkalı olan alanları tespit ederek çözümlemesini yapar.


Logar Tıkanıklığı için ARA 0 216 576 47 29

kanalizasyon-tikanikligi-acma

Logar neden tıkanır?

  • Suda erimeyen peçete ve tuvalet kağıtları nedeniyle logar tıkanır
  • Yapım aşamasında bırakılan moloz, harç, alçı gibi atıkların logar ağzında bırakılması ile tıkanır
  • Su taşıma hizmeti veren firmanın su kanallarının tıkanması sonucu geri basma oluşabilir.
  • Logar da yaşanan kaymalar sonucu içe çökerek tıkanma yaşanır.

Bilinmeyen logar yeri nasıl tespit edilir?

Logar kapaklarının üzerine kaldırım döşenmesinden dolayı yeri belli olmuyor. Skor Tesisat özel dedektörlü kameralı logar tespit cihazı sayesinde hızlı bir şekilde logar yer tespiti yapmaktadır. Bu şekilde kırma işlemi yapmadan logar yeri bulunmaktadır.

Robot ve kameralı cihaz kullanımın önemi nedir?

Eski yöntemler ile çalışan tesisat ustaları logar tıkanıklığını tespit etmek için tıkanıklık oluşabilecek her bölgeyi kırarak bakmaları gerekiyordu. Gelişmiş teknolojilerden yararlanan Skor Tesisat gereksiz yere kırım yapmadan robot kameralı logar tıkanıklığı açma cihazları kullanarak logar tıkanıklığını tespiti yapmaktadır.

Logar’dan gelen kötü kokuların sebebi nedir?

Evlerimize kadar gelen kötü koku problemlerinin nedeni logar olabilir mi? Sorusu aklınıza gelmiştir. Yoğun ve rahatsız edici bu kokunun sebebinin logar olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü düzenli olarak logar temizliğinin yapılmaması logar kanalları içerisinde kalıntıları oluşturur. Bu kalıntılar zamanla çürüyerek pis bir koku oluşturarak giderden geriye evlerinize kadar gelir.

 Logar yıkama neden yapılır?

Gider borusunda taşınan atık su nedeniyle belirli aralıklarla kanal yıkaması yapılmalıdır. Kanalın etrafında biriken yağ kalıntıları, çamur gibi kalıntılar nedeniyle logar tıkanıklığı yaşanabilir. Bundan dolayı logar boruları basınçlı su ile temizlenerek atık suyun gidişini rahatlatır. Skor tesisat logar yıkama hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir