Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Skor Tesisat olarak lavabo tıkanıklarını en iyi şekilde çözümlüyoruz. Tıkanıklık açma işlemlerinizi tıkanıklık açma cihazı ile yaptığımızdan dolayı pimaş borularına zarar vermeden etrafı kırıp dökmeden tamirat işlerinizi yapıyoruz. Tıkanıklık olan borulara kameralı lavabo tıkanıklık açma cihazlarımızla girerek tıkanma oluşan bölgede çözüm oluşturuyoruz. Bu işlemleri yaparken hiçbir şekilde gereksiz kırım işlemi yapılmamaktadır.


Lavabo Tıkanıklığı Açma için ARA 0 216 576 47 29

Lavabo neden tıkanır?

  • Yemek artıkları ve yağ kalıntılarının birikmesi ile lavabo tıkanır.
  • Banyo lavabolarında sabun ve saç kılları kameralı tıkanıklık açma işlemi gerektirir.
  • Lavabo gider borularının eğim doğrultusunda döşenmemesi kameralı lavabo tıkanıklığı açma işlemini gerektirir.
  • Gider borularının döşenmesi sırasında alçı, kireç veya boya kalıntıları kameralı lavabo tıkanıklığı meydana getirir.

Lavabo tıkanıkları nasıl açılır?

lavabo-neden-tikanir

İnternet üzerinden arattığınız zaman lavabo tıkanıklığı ile ilgili birçok bilgi önünüze gelecektir. Ancak her siteye ve firmaya güvenmek kolay olmuyor iyice araştırdıktan sonra çalışmakta fayda var. İnsanların mağduriyetini fırsata dönüştürmeye çalışan kişi ve kurumlara aldanmayın.  Her işin bir bedeli vardır ancak bu tarz kişiler en başında ucuz gösterip daha sonrasında iş bitiminde ekstra maliyet çıkarırlar. Aynı şekilde kullandıkları cihazların kalitesizliğinden dolayı çözüme ulaşamayacakları için sizden ayrı bir ücret talep edeceklerdir.

 

Lavabo tıkanıkları açma fiyatları?

Skor tesisat olarak belirli bir standarda sahip olan firmamız, keşif yapmadan bir fiyat sunmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Sizlerin kameralı lavabo tıkanıklığı açma hizmetine ihtiyacınız olduğu zaman aşağıdaki teklif iste formuna sorununuz açıklayıcı bir şekilde bildirmeniz ve bunun doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini vermeyi isteriz.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir