Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Yaşadığınız tıkanıklık bir yana oluşacak hasarı düşünmek daha can sıkıcı oluyor. Tıkanıklık olan küçük bir bölge olsa bile tesisat ustaları sanki tüm tesisat yenilenecekmiş gibi her yeri kırıp dökerler. Birde kırdırmak ve onarmak için ekstra ücret ödersiniz. Bu zahmete girmeden kameralı tıkanıklık açma yöntemini kullanmalısınız. Genellikle borular içerisine kaçırılan veya atılan maddeler nedeniyle gider boruları tıkanarak işlevini yitirir. Skor tesisat olarak kameralı tıkanıklık açma cihazlarımız ile tıkanıkları gideriyoruz.


Kırmadan Tıkanıklık Açma için ARA 0 216 576 47 29

kirmadan-tikaniklik-acma

Kamera ile Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda her işin bir kolay yöntemi var. Yaşadığınız tıkanıklıkların tespit edilmesi için kırıp dökmeden sadece onarım yapılması gereken yer tespit ediliyor. Bu işlem şöyle gerçekleşiyor; Tıkanıklık olan bölge için kameralı tıkanıklık açma robotunu  içeriye gönderiyoruz. Tesisat ustası kamera ekranından takip ederek boru içerisinde tıkalı olan bölge bulunuyor. Bu şekilde sadece tıkalı olan bölgede onarım işlemi gerçekleştiriyoruz.

İleriyi düşünerek sadece tıkalı bölgeyi açmak değil kamera ile gördüğümüz kırılma, çökme ve daralma gibi sorunları da tespit ederek yaşanabilecek daha büyük sorunlarında önüne geçmiş oluyoruz. Sizde kırmadan kameralı tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki formdan yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Kimyasalları Zararlı Mı?

Tıkanıklarınız için tavsiye edici maddeler içerisinde aşırı oranda kimyasal madde bulunmaktadır. Gider borularının açılması için gerekli olan bu kimyasallar sağlığınız için ciddi zararlar oluşturmaktadır. Kimyasal maddeler hem sağlığınız hem de pimaş borularına zarar vererek ileride su kaçağına sebebiyet verebilir.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Fiyatları?

Sizi daha büyük bir maliyetten kurtararak Skor tesisat olarak uygun fiyatlı kameralı tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kırmadan tıkanıklıkları açarak sizin mağduriyetlerinizi gideriyoruz. Kameralı tıkanıklık açma işlemi hakkında detaylı fiyat bilgilendirmesi için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir