Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Kanalizasyon Tıkanıklığı

Evimizde, işyerimizde kullanıldığımız atık sular borular yardımı ile kanalizasyona taşınmaktadır. Bilinçsiz kullanımlardan dolayı kanalizasyon tıkanıkları meydana gelmektedir.  Her katın bu şekilde yanlış kullanması tek gider hattı olan kanalizasyonun önünde birikme meydana getirir. Bu birikinti kanalizasyon boruları tıkayarak pimaş borularında geri basma olayını oluşturabilir. Peki ya kanalizasyon boruları neden tıkanır?


Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma için ARA 0 216 576 47 29

kanalizasyon-tikanikligi-acma

Kanalizasyon neden tıkanır?

-Tuvalet giderinden atılan tuvalet kağıtlarının eriyememesi ve bunların bir noktada birikmesiyle kanalizasyon tıkanır.

-Mutfaklarda dökülen çay deminin, yemek artıklarının ve yağ kalıntılarının lavaboya dökülmesi kameralı kanalizasyon açma işlemini gerektirir.

-Banyolardan atılan saç ve sabun kalıntıları kanalizasyonu tıkar.

-İnşaat sırasında giderin ağız kısmında bırakılan çimento kalıntıları nedeniyle kanalizasyon tıkanıklığı meydana gelmektedir.

Kanalizasyon nasıl açılır?

Skor tesisat olarak tıkanıklıkların açılması için uzman bir usta ekibimiz ve kameralı tıkanıklık açma için gerekli olan tüm ekipmanlar mevcuttur. Kanalizasyon tıkanıklık açma işlemi için öncelikle yer tespiti yapılarak iş planını çıkarırız.  Görüntülü tıkanıklık açma cihazları sayesinde yapılan işlemler sırasında mevcut olan borulara zarar vermeden, hiçbir şekilde gereksiz kırım yapılmadan kameralı kanal açma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kanal açma fiyatları?

Kameralı kanal açma ile ilgili size net bir fiyat veren kişi ve kurumlarla çalışmadan önce bir düşünün deriz. Çünkü kanalizasyon tıkanıkları her alanda aynı etkiye sahip değildir. Şöyle ki bir tarafta yoğun bir kanal tıkanması vardır ve uzun zaman alır diğer tarafta kanalizasyon tıkanıklığı yok denecek kadar azdır ve kısa sürer.  Her iki müşteriye aynı fiyatı vermek Skor Tesisat olarak asla tercih etmeyeceğimiz bir yöntemdir. Keşif yapılarak kameralı kanalizasyon açma fiyatı veriyoruz. Sizde keşif yaptırmak ve teklif almak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
     

    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir