Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Lavabo ve küvetler genellikle saçların gider borularına atılması ile tıkanır. Eğer gider kanallarında büyük bir probleminiz yok ise pompalama ve lavabo açıcı ile geçici olarak sorunu çözebilirsiniz. Lavabo açıcılarını bir kere kullanmanızı öneririz. Çünkü çok fazla banyo gider açıcı kullanımında kimyasallar nedeniyle pimaşlarda çatlaklık meydana gelerek sızıntılar oluşabilir. Bunun için ilk denemeden sonra profesyonel bir yardım almalısınız.


Banyo Gider Tıkanıklığı Açma için ARA 0 216 576 47 29

banyo-tesisat

Banyo Gideri neden tıkanır?

Banyo gideri tıkanıklığında sık görülen ve yanlış yapılan hatalar nedeniyle gider tıkanıklığı meydana gelmektedir. Önemli olan kırmadan kameralı tıkanıklık açma yöntemini kullanmaktır. Her tıkanmada kırım yapılması her defasında aytı bir masraf demek buda maliyetin artması anlamına gelir. Pimaş açma işleminde sıklıkla gördüğümüz tıkanmaların nedeni, saç ve sabun kalıntılarının gider borusuna atılarak boru içerisinde tortullaşan kalıntılar su akışını engellemektedir.                                                                                                                                                      

Banyo giderim tıkandı ne yapmalıyım?

Kulaktan duyma fikirleri uygulamadan önce oluşabilecek sorunları düşünmelisiniz. Her banyo gideri tıkanması aynı sebepten olmayabilir. Gider tıkanıklığı açma için basit yöntemler olan pompalama ve lavabo açıcı kullanımından sonra daha fazlasını yapmak gider borularına zarar verebilir. Tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bilemeyebilirsiniz. Bunun için tüm tesisatı kırıp bakacak halinizde yok. Firmamızın size sunmuş olduğu kameralı banyo gider açma hizmetinden faydalanarak kırıp dökmeden tıkalı bölge tespiti yapılır.

Banyo gider tıkanıklığı nasıl açılır?

Yapılardaki atık suyun kanalizasyona gönderilmesini sağlayan pimaş borularının tıkanıklığının ne olduğunun anlaşılması için profesyonel bir yardım almak gerekir. Skor tesisat banyo gider tıkanıklık açma hizmeti için kullandığımız kameralı gider açma cihazları ile gider borularında oluşan tıkanıklıkları tespit edebiliyor. Kırıp dökmeden sadece tıkanıklık olan alan üzerinde işlem yapıyor.                                                                 

Skor Tesisat kırmadan kameralı banyo gideri açma hizmeti ile evinizi şantiye alanına çevirmeden size ekstra maliyet çıkarmadan kısa sürede tıkanıklıklar için çözüm üretiyoruz. Kişisel bakımın yapıldığı banyonun tıkanmasının çözümü için Skor Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste

Bize Mesaj Atarak teklif isteyebilirsiniz.
    Write a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir