Yazımızı oylayın...
0 / 5

Your page rank:

19 Mayıs Tesisatçı

19 Mayıs Su Tesisatçısı gelişmiş teknolojileri kullanarak sizlerin su tesisatında yaşadığı profesyonel olarak çözüm üretmektedir. Hayatımızda büyük bir öneme ait olan suyun, tesisat kaynaklı olarak kullanılamaması üzücü bir durumdur. Su tesisatınızdaki sorunlara çözüm üreterek sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet veren 19 Mayıs su tesisatçısı mutfak tesisatı, banyo tesisatı ve tuvalet tesisatı başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında faaliyet göstermektedir.


19 Mayıs Su Tesisatçısı için ARA 0216 576 47 29

30dktesisatci

19 Mayıs Tesisatçısının Kullandığı Malzemeler

Su tesisat borularının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sırasında su tesisatı ustasının belli başlı aletlere ihtiyacı vardır. 19 Mayıs su tesisatçısı olarak su tesisat tamircisinin malzemeleri olan çekiç, su tesisat borusu, su anahtarı, terazi, matkap vb. aletleri temin etmekteyiz.

19 Mayıs Su Tesisatçısı

Banyo, mutfak vb alanlarda yer alan su tesisatında sürekli kullanımdan dolayı atık suyun giderinde sorunlar oluşabiliyor. Sabun kalıntıları ve saç kılları, yemek artıkları ve yabancı cisimlerin gidere atılması ile borularda suyun tahliye işlemi gerçekleşmemektedir. 19 Mayıs su tesisatçısı batarya tamiri, tesisat borularının değişimi, musluk değişmesi, gibi birçok su tesisatı tamir işlemlerini yapmaktadır. Su tesisatının nasıl tamir edileceğinin bilgisine sahip 19 Mayıs su tesisat ustaları sizlere hızlı ve kaliteli hizmetler sunabilmek için tüm tesisat malzemeleri teminatı yapılmıştır. 19 Mayıs Su Tesisatçısı olarak uygun su tesisatı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biliyoruz ki sizin tesisat sorunlarınızı çözmek bizim işimiz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir